Вівторок, 18 Червня, 2024

Чи може iPad бути повноцінною альтернативою ноутбуку

Фірмовий планшет бренду Apple має функціональні можливості і дозволяє працювати з різними видами контенту, а також займатися редагуванням фото- і відеофайлів. На тлі таких характеристик у користувачів виникає цілком логічне питання: чи може iPad замінити собою ноутбук? А щоб дослідження та порівняння були більш об’єктивними та цікавими, спробуємо провести паралелі між пристроями одного бренду.

Сильні сторони та недоліки планшета

Працювати з айпадом дійсно зручно, адже його можна повернути у будь-якому положенні, створивши для себе максимально сприятливі умови. А якщо використовувати додатковий монітор та утиліту StageManager, ваш iPad легко перетворюється на повноцінний комп’ютер. Правда, до програми StageManager доведеться звикати: її інтерфейс залишає бажати кращого, гнучкості та універсальності явно замало. Виробник визнає, що утиліта поки не досконала, і обіцяє найближчим часом усунути всі проблеми.

Додаткові аксесуари, які будуть корисні

Використання деяких аксесуарів зробить роботу з iPad ще більш комфортною та ефективною. До найактуальніших додаткових пристроїв ставляться:

  1. клавіатура та мишка, використання яких відчутно спрощує роботу з текстами, документами та пошуковими системами;
  2. спеціальна підставка під айпад, що дозволяє зафіксувати пристрій у потрібному положенні; з цією ж метою може використовуватись і спеціальний чохол-книжка з опцією підставки;
  3. перехідник для підключення додаткових аксесуарів: зовнішнього монітора, SSD-накопичувача, аудіосистеми тощо.

Звичайно, набір додаткових гаджетів негативно впливає на портативність iPad. Тому якщо йдеться про облаштування віддаленого робочого місця, краще вибрати Macbook Air, який порадує продуктивністю та автономністю. При необхідності пристрій можна без проблем переносити з собою. Усі програми, які часто використовуються на Macbook, можуть бути встановлені та запущені на айпад. Але планшет все ж таки поступається в продуктивності. Хоча якщо говорити про сучасні моделі з процесором М1 або М2, то різниця в продуктивності мінімальна.

Повноцінна заміна?

Якщо говорити про вирішення повсякденних робочих завдань, то айпад справді можна вважати гідною альтернативою макбуку. А ось коли справа стосується специфічних завдань, таких як якісний монтаж відео, яблучний ноутбук виявиться більш корисним та зручним. Тому вибір між iPad та MacBook безпосередньо залежить від потреб конкретного користувача та можливих варіантів експлуатації. У більшості випадків легкий, компактний і доступніший за ціною планшет дійсно може замінити собою лептоп.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.