Середа, 22 Травня, 2024

Встановлення вінірів: переваги та недоліки

Природні рівні та білосніжні зуби зустрічаються дуже рідко. У більшості людей зубний ряд потребує корекції. Найпростіший спосіб досягти цього та зберегти природні зуби – встановити вініри. Кому підійде такий варіант та як встановити вініри у Львові.

Існують різні способи вирівнювання та зміни забарвлення зубів. Кожен з них має свої недоліки. Носіння брекетів, наприклад, допомагає скоригувати розміщення зубів, але не може змінити їх форму, до того ж брекети дуже незручні, а на результат потрібно чекати декілька років. Відбілювання робить колір емалі світлішим на декілька тонів, але ефект тимчасовий, а його збереження накладає обмеження в харчуванні, бо від кави, чаю та інших продуктів емаль швидко забарвлюється та жовтіє. Інші, дієвіші, варіанти більш радикальні і полягають в заміні власних зубів на штучні. Тож з кожним способом доводиться йти на компроміс. 

Переваги встановлення вінірів

Встановлення вінірів – це новий підхід сучасної естетичної стоматології до розв’язання проблеми гарних зубів. Вініри – це тонкі пластинки, які встановлюють на передню поверхню кожного зуба, маскуючи таким чином недоліки форми та кольору. Цей спосіб має ряд переваг:

  • швидкий результат. Вініри встановлюються під місцевою анестезією, процес дещо нагадує пломбування: спершу зуб підготовлюють до встановлення пластинки, потім її закріплюють на фіксуючу речовину, відбувається затвердіння, після цього знімають залишки розчину. Процедура встановлення вінірів в естетичній стоматології належить до мікропротезування.
  • довготривалий ефект. При правильному догляді та дотриманні рекомендацій стоматолога вініри не втратять свого вигляду тривалий час.
  • природний вигляд. Пластинки дуже схожі на емаль і не вирізняються.
  • можливість зміни форми зуба, коригування зубних проміжків, маскування недоліків
  • без видалення природних зубів.

Пластинки не викликають алергію та є додатковим захистом зубів від карієсу та пошкодження.

Недоліки вінірів

Попри всі переваги у вінірів є декілька недоліків, про які варто знати перед тим як встановлювати:

  • для того, щоб встановити й добре зафіксувати пластинку, передня поверхня зуба спилюється на товщину вініра і фіксуючого матеріалу. Ця процедура незворотна.
  • після закінчення терміну експлуатації вінірів їх потрібно замінити на нові. Хоча вініри служать дуже довго (близько 10 років), але все ж потребуватимуть заміни.
  • процедура дорога. Точну вартість може назвати лише стоматолог під час консультації, бо вона залежить від розміру пластинки і матеріалу, з якого вона виготовлена. Але, щоб приблизно розуміти ціну, можна орієнтуватися на 10 тис. грн за пластинку на один зуб.
  • інколи стан зубів не дозволяє встановити вініри.

Тож, у вінірів є низка беззаперечних переваг перед іншими способами надання естетики зубному ряду. З їх допомогою можна швидко та ефективно змінити форму і колір зубів та зробити усмішку привабливою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.