Понеділок, 22 Липня, 2024

На Тернопільщині відкриють європейський завод

В Бережанах у Тернопільській області планують відкрити новий завод. Підприємство матиме назву «Електроконтакт Україна» і спеціалізуватиметься на виготовленні кабельних мереж для різних марок автомобілів. Повідомляє «Ternopil.one». Про новину на сторінці в соціальній мережі розповів міський голова Бережан Ростислав Бортник. Більше на сайті ternopil-future.com.ua.

Як зазначив міський голова, підприємство успішно працює в Україні понад п’ятнадцять років та відкрило філії в Золочеві, Бродах та Перемишлянах. Це дозволило створити понад дві тисячі робочих місць.

Компанія «Електроконтакт Україна» має намір значно розширити виробництво і виготовляти кабельні мережі для популярних брендів авто таких як AUDI, Volkswagen, Porsche та BMW.

Наразі компанія проводить дослідження чи хочуть жителі Бережан працювати на європейському підприємстві. Якщо охочих працювати буде достатньо багато, одразу ж розпочнеться запуск промислового виробництва. Зокрема, «Електроконтакт Україна» проведе ремонт в орендованих приміщеннях, встановить обладнання і проведе навчання персоналу.

Варто додати, що вкінці жовтня біля Тернополя відкрили завод європейського рівня. В селі Галущинці Тернопільського району вироблятимуть вапняковий порошок. Підприємство є результатом співпраці України та Туреччини.

Завод в Галущинцях є одним із найсучасніших та високотехнологічних в Україні. Вапняний порошок, який вироблятимуть на підприємстві, використають в рамках президентської програми «Велике будівництво». Зокрема, під час ремонту доріг в Україні.

В завод інвестували близько 6 мільйонів гривень. Загалом планують виготовляти шість тисяч тонн вапнякового порошку. Якщо буде запит, виробництво масштабують. Завод має повністю автоматизований процес, адже блок управління створила  компанія Siemens.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.