Понеділок, 22 Липня, 2024

Новий водопровід на проспекті Злуки

Проспект Злуки в Тернополі – це одна з найбільш завантажених транспортних магістралей міста. Тут зранку і до пізнього вечора курсує приватний і громадський транспорт, який рухається від мікрорайонів Сонячний, Аляска, БАМ, Канада в центр міста і навпаки. А тому будь-яка ДТП чи просто зупинка одразу спричиняє тривалий транспортний колапс і змушує водіїв шукати обхідних шляхів. Це переважно вулиця Ломоносова чи Коновальця. Саме тому після інформації про будівництво нової ділянки водогону виникло питання чи не буде це будівництво причиною заторів? Детальніше про це розповість ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє «КП «Тернопільводоканал», 9 та 10 листопада не було води в кількох будинках мікрорайону Сонячний.

Відключення води

Проблема з відключенням води давно турбує тернополян. Але на жаль її вирішити не можливо. Адже профілактика труб змушує вимикати воду для замінити необхідних деталей двічі на рік: весною і восени. Після відключення опалення і перед увімкненням. Щоправда в цьому році мешканців мікрорайону Сонячний процес набирання води очікував і втретє. Адже у зв’язку з проведенням ділянки нового водогону з’явилася необхідність припинити водопостачання на деяких вулицях міста. Зокрема, були без води будинки по вулицях М. Тарнавського, Текстильна, Спортивна, просп. Злуки. Міські чиновники просять пробачення в містян за тимчасові незручності. Але вони необхідні для введення в дію нового водогону.

Прокладання водогону

Тернополяни, які живуть чи здійснюють транзитні пересування через просп. Злуки помітили певну діяльність міських комунальних робітників. Зокрема, було видно, що відбуваються роботи на кільці, яке з’єднує проспект Злуки з вулицею М. Тарнавського, Є. Коновальця. Виявляється це відбувається прокладання нового водогону. А тому слід очікувати тут автомобільних заторів. Ці певні незручності скоро припиняться запевняють комунальники, але буде новий водогін.

Довжина водогону 300 метрів. Також тут буде розміщена сучасна запірна арматура, а отже це дозволить оперативно вмикати і вимикати воду у випадку аварійних ситуацій. А отже, економити витрати води. Комунальники запевняють, що ретельно підготувалися до робіт. Зосередили на цій ділянці всю наявну в них спеціальну техніку, людей. Роботи розпочали напередодні, щоб зменшити витрачати часу. Старі труби, які були покладені тут ще в радянський час, а саме в 70-ті роки будуть замінені новими. В той же час старі не планують викидати, а змусять ще працювати у вигляді «футлярів» для нових, поліетиленових труб. Ось такі ноу-хау тернопільських комунальників. Завдяки новому водогону покращиться водо забезпечення будинків цієї частини міста.

Що важливо, реконструкція частини тернопільського водогону здійснюється за рахунок інвестиційної програми не повідомляючи ні її назву, ні розмір.

Отже, новий водогін, чиста вода і нові можливості для експлуатації інженерних мереж міста. А ви відчули проблеми під час реконструкції водогону?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.