Понеділок, 15 Липня, 2024

Гноєрозкидач органічних добрив — сприяє підвищенню врожайності 

Якщо ви займаєтеся фермерством, або оброблюєте свою ділянку землі, вирощуючи сільськогосподарську продукцію, то вам можуть знадобиться наступні поради про те, як краще вносити добрива на ваші поля чи ділянки.  

Як правильно розкидати добрива?

По-перше, під час удобрення у вас є можливість обирати між різними видами добрив. Однак використання мінеральних і органічних добрив підпорядковується чітким, певним правилам, які ви повинні знати й контролювати.

При застосуванні твердих добрив, мова про гранульовані, перлові або пресовані добрива, такі як амонітрат або хлорид калію, необхідно мінімізувати втрати поживних речовин у навколишнє середовище. Розподіл азотних добрив має відповідати відомчим нормам, які встановлюють правила, що обмежують забруднення нітратами сільськогосподарського походження. Розкидання добрив дозволить краще удобрити ґрунт та підживити рослини, які там будуть рости, а відповідно збільшити свій урожай. 

Та на відміну від мінеральних добрив, які досить швидко засвоюються рослиною, органічні добрива можуть діяти довше. Важливо урахувати цю змінну впливу добрив, для правильного розвитку рослини. Спеціалісти рекомендують правильно вносити органічні добрива, застосовуючи, наприклад, гноєрозкидач органічних добрив.

Цей агрегат є одним із найефективніших, коли мова заходить про збагачення поживними речовинами ваших полів чи вашої земельної ділянки. Річ у тім, що це обладнання призначене для розкидання органіки згідно з точними й необхідними нормами, в цьому випадку гною. Мова йде про курячий послід, компост, вапно, крейду, дефекат тощо. Все це є тими самими органічними добривами, які так необхідні для якісного розвитку сільськогосподарської культури. Такий гноєрозкидачА.ТОМ” MS24 відрізняється високою продуктивністю. Вона забезпечується значною вантажністю агрегату, а ще тим, що фермер має можливість сам регулювати ширину розкидання та контролювати норми внесення речовини. 

Якщо ви застосовуватимете саме такий розкидач органічних добрив, то гарантовано отримаєте:

  • підвищену продуктивність;
  • рівномірний розподіл добрив;
  • площі родючих ґрунтів розширяться;
  • культури отримають необхідну кількість поживних речовин;  
  • як наслідок: підвищення врожайності; 
  • як бонус: зниження витрат на мінеральні добрива.

Особливості конструкції розкидача

Цей розкидач мінеральних добрив є причіпним агрегатом. Він оснащений системою захисту робочої частини та деталей, якщо до причепа потраплять сторонні предмети. 

Кузов розкидача органічних добрив встановлюється на спеціальне шасі, яке може перевозити масу до 30 т.  Крім того, на дане шасі можна встановлювати інші кузови, тобто з його допомогою можна виконувати й інші операції на своїх полях, протягом цілого року. До прикладу, на дане шасі, при необхідності може бути встановлений кузов, щоб перевозити зерно чи силос. А також шасі може стати основою для причепа, на якому будуть перевезені тюки сіна чи діжки з рідкими добривами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.