Вівторок, 18 Червня, 2024

Підбір трансмісійної оливи в АТЛ: особливості

Обслуговування вузлів та механізмів силових агрегатів потребує уважності. Це стосується коробки передач незалежно від типу. Кожному автовласнику потрібно грамотно підібрати та купити трансмісійну олію з метою продовження терміну служби КПП. Для цього важливо враховувати ряд технічних нюансів, а також звертати увагу на питання сумісності. В інтернет магазині АТЛ Україна власнику авто вирішити це завдання стане набагато простіше. Мастило для трансмісії є витратним матеріалом, який вимагає заміни один раз протягом 3-5 років (залежно від умов експлуатації). Компонент необхідний для підтримки заводських характеристик і показників ефективності коробки передач. Олія відрізняється за складом, має конкретні показники в’язкості, а також має підвищені показники стійкості, практичності та довговічності служби.

Технічні особливості трансмісійних масел та нюанси вибору

У компанії ATL представлений колосальний асортимент змащувальних речовин від оригінальних постачальників доступного бюджету. Перш ніж зупинити вибір на товарі, важливо звернути увагу на низку технічних нюансів: в’язкість, сумісність, склад. Також серед автовласників прийнято враховувати такі фактори: Рекомендації виробника. Перше, на що важливо звернути увагу при доборі трансмісійних рідин – це допуски. Інформація міститься в сервісній книжці, а за її відсутності можна здійснити підбір з вин коду. Бренд. Якщо відсутня можливість придбати оригінальний товар, рекомендовані компанії – Мобіл, Лікві Молі, Мотюль, Свег та інші виробники. Потреба у повній чи частковій заміні. Як правило, в коробках автомат застосовується другий спосіб, тому при покупці важливо орієнтуватися на об’єм продукту, оскільки він має обмежений термін зберігання.

Швидке замовлення мастила для трансмісії в АТЛ

Оформляючи покупку в даному автомобільному магазині, власник отримує ряд переваг: лояльна цінова політика, швидка доставка, можливість повернення та обміну. Також Ви завжди можете звернутися за консультацією на нашому сайті за допомогою онлайн чату або зателефонувавши на гарячу лінію! Компанія АТЛ функціонує на ринку протягом тривалого періоду, що дозволяє кожному замовнику гарантувати найкращий результат. Так, купити трансмісійну олію з доставкою – вигідне та правильне рішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.