Вівторок, 25 Червня, 2024

Сучасні промислові ворота – ідеальне рішення для різних видів виробничих приміщень

Міцні, надійні та енергоефективні промислові ворота – це оптимальне рішення для приміщень різного цільового призначення: складів, ангарів, паркінгів, автомобільних мийок та СТО.

Сучасні механізми чудово доповнюють функціональність та дизайн промислових і сільськогосподарських об’єктів, а також користуються неабиякою популярністю при облаштуванні перекриття заїзду на територію підприємств чи приватних будинків.

Ворота промислового типу легко та швидко відкриваються вгору, чим значно економлять простір, як в середині приміщення, так і з зовнішньої сторони.

Де використовують промислові ворота: їх ціна та переваги

В одну ногу з розвитком новітніх технологій впевнено крокують виробники воротних систем. Даний тип так званих дверей широко застосовують на об’єктах найрізноманітнішого призначення. Сучасні автоматизовані брами найчастіше можна зустріти на великих виробничих та промислових приміщеннях, хоч зараз не менш часто їх використовують і в житлових домогосподарствах.  

На відміну від гаражних, такі ворота здатні витримувати більш значні навантаження та є стійкішими до механічних пошкоджень. 

Крім того, вони володіють вищими показниками:

  • вологостійкості;
  • захисту від корозії;
  • терміну експлуатації;
  • теплоізоляції.

Остання властивість дозволяє значно економити на опаленні. Селекційні брами відмінно захищають приміщення від вітру, снігу, дощу, а головне – запобігають незаконному проникненню.

Оскільки ворота призначені для інтенсивної експлуатації та щоденних навантажень, їх виготовляють з міцних та якісних сталевих листів. Чим більша товщина матеріалу і вищі його експлуатаційні показники – тим більшою буде вартість.

Промислові секційні автоматичні ворота: комфортне та швидке управління без лишніх зусиль

Сучасна автоматика не лише економить час, але й продовжує строк служби конструкції, адже плавно  відкриває і закриває браму, тим самим збільшує її експлуатаційний ресурс.

Крім того, електропривід сприяє економії часу: потрапити в приміщення можна в лічені хвилини за допомогою кнопки. Особливо це зручно для водіїв, адже автоматика дозволяє швидко та без лишніх зусиль заїхати на територію, не покидаючи авто.   

Промислові ворота “Алютех” – гарантія довговічності ваших дверей

Розповідаючи про в’їзні та вхідні системи, варто окремо згадати про компанію Alutech. Деталі до воріт цього виробника виготовляють з нержавіючої сталі, продукція Alutech – це надміцні сучасні механізми, розраховані на інтенсивне та довготривале використання. Вироби підприємства володіють найвищими антикорозійними показниками, які гарантують довготривалу експлуатацію конструкції.

“Ролетно-воротна компанія” є офіційним представником групи компаній Alutech. Ми розпочали свою діяльність у 1999 році та до сьогодні пропонуємо найкращий асортимент якісних промислових воріт у Тернополі.

Наші досвідченні фахівці допоможуть обрати якісні ворота з урахуванням кліматичних умов, особливостей приміщення та специфіки подальшого використання. Спеціалісти “Ролетно-воротної компанії” підберуть найкраще індивідуальне рішення для будь-якого типу приміщення. Ми пропонуємо купити промислові ворота, що виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.