Неділя, 14 Липня, 2024

Як не помилитися з вибором тютюну та аксесуарів до кальяну

Задоволення від куріння кальяну багато в чому залежить від смаку тютюну. Саме тому надзвичайно важливо правильно підібрати тютюн https://smoky.in.ua/ та необхідні аксесуари, щоб ви змогли на повну насолоджуватися процесом.

Як вибирати тютюн

Тютюн для кальяну має підвищену вологість в порівнянні зі звичайними сигаретами. Це дозволяє утворюватися диму. Розглянемо більш детально найпопулярніші сорти тютюну та чим вони приваблюють поціновувачів кальяну:

  • “Томбак”. В цьому виді переважає нікотин та відсутні додаткові добавки такі як смакові підсилювачі чи ароматизатори. Зазвичай томбак використовують як базу для суміші тютюнів, оскільки він є одним з основних компонентів дійсно якісного тютюну. Перед курінням томбак варто добре промити й легенько віджати воду, лише після цього помістити у чашу;
  • тютюн «Жураки». Він ідеально підійде для любителів більш солодких ароматів. Окрім нікотину до тютюну додають також ароматне листя й асорті з фруктовим смаком. Ви можете самостійно змішати «Жураки», адже для цього потрібно до звичайного тютюну додати фруктовий;
  • ще одним популярним сортом тютюну для кальяну є суміш «маса». У своєму складі вона не містить жодної смоли й включає лише натуральні компоненти – фрукти, мед та патоку. За своїм зовнішнім виглядом суміш нагадує варення та має такий же приємний аромат.

Чимало тернополян вибирають вид тютюну саме на основі його аромату, тому перш ніж купувати заправку дізнайтеся якомога більше інформації, щоб зробити правильний вибір. Для того аби визначитися зі своїм смаком, доцільно спробувати різні суміші. Тоді ви зрозумієте, який аромат вам найбільше до вподоби.

Де купити якісний тютюн до кальяну в Тернополі

Найбільший вибір видів тютюну до кальяну та аксесуарів для тернополян представлений в інтернет-магазині Smoky Shop. Тут ви зможете знайти тютюн з різними смаками такими як: тютюн Buta, Unity, Serbetli, Glitch, Milano та інші.

Новинкою є тютюн jibiar, який за досить маленький проміжок часу зумів здобути любов поціновувачів кальяну. Його головними перевагами є чудовий смак, невисока ціна та різноманітний вибір.

Головним секретом тютюну Jibiar є використання спеціальних технологій. Зокрема, тютюн проходить багаторазові перевірки, що підвищує якість його смаку. Також аромат вказаний на упаковці повністю відповідає смаковим якостям. Для використання тютюну Jibiar достатньо струсити упаковку та висипати вміст у чашку, жодних додаткових маніпуляцій не потрібно.

Наприклад, радимо спробувати тютюн Jibiar Tony Montana. Він складається з тютюнового листа Virginia, гліцерину та натуральних ароматизаторів. За ступенем міцності є легким, має високу димність.

Окрім різних видів тютюну в інтернет-магазині Smoky Shop є можливість замовити чаші для кальяну, колби, щипці, мундштуки, вугілля, корзини для вугілля та рідини для електронних сигарет. Інтернет-магазин здійснює доставку усіх товарів Новою поштою в день замовлення.

На сайті ви можете ознайомитися з цікавими статтями щодо використання електронних сигарет, як правильно засипати кальян у чашу та з іншою тематичною інформацією.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.