Понеділок, 22 Липня, 2024

Як вибрати лікувальний канабіс?

Коноплі — це рослина, яка виробляє смолу з хімічними речовинами (канабіноїдами). У марихуані є 2 основні речовини ТКГ і КДБ. Перший вид позитивно впливає на ділянки мозку, які відповідають за апетит, пам’ять. Він також покращує роботу імунної системи. Другий вид — канабідіол впливає на настрій, знижує біль і налагоджує сон. 

Використання конопель у медицині

Медичний канабіс дає змогу справлятися із симптомами раку: хронічним болем, сильною нудотою, надмірною втратою ваги. Дуже часто мазі на основі марихуани наносять на запалену шкіру.

Медичні коноплі випускають у різних формах:

  • Електронні сигарети.
  • Висушене подрібнене листя в народі кажуть “трава”.
  • Таблетки, капсули.
  • Масла.
  • Порошки.
  • Льодяники.

Як вибрати канабіс для вирощування в домашніх умовах?

Кожен житель Тернополя може виростити цю рослину у себе вдома, варто відвідати сайт https://chu-seeds.com.ua/, де ви зможете знайти різні сорти насіння перевіреної коноплі. Воно легке у догляді, має високий вміст ТГК. Також великий плюс, що ціна насіння доступна.

Щоб здійснити правильний вибір, вивчіть сорти. Фемінізовані — формують кущі виключно жіночої статі. Рослини цієї групи дають хороший урожай, також вони мають високу стійкість до шкідників, прості у вирощуванні.

Автоквітучі — ідеальний варіант для тих, хто бажає отримати стрімкий урожай. Всього кілька місяців догляду, і ви отримаєте якісний продукт. Цей тип марихуани формує низькі кущі.

Фотоперіодичні — підходять як для початківців, так і для гроверів з досвідом. Віддавши перевагу цьому типу конопель, ви зможете самостійно регулювати розвиток куща і вирощувати клони протягом декількох років. У підсумку виходять потужні рослини жіночого і чоловічого типу. 

Якщо самостійно складно визначитися з типом канабісу, то фахівці магазину “Chu-seeds” допоможуть обрати та проконсультують стосовно вирощування. Перш ніж робити замовлення, слід придбати все необхідне для культивування. Також пам’ятайте, що врожай залежить від вашого догляду за рослиною.

Не полінуйтеся, вивчіть якомога більше інформації обраного вами сорту, відвідайте форуми, поспілкуйтеся з тими, хто вже має досвід. Не економте, здійснюйте покупку тільки в перевіреному магазині. Обов’язково прочитайте відгуки. Ціна має відповідати якості.

Правильний підхід дасть вам змогу отримати хороший продукт, який можна використовувати для різних цілей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.