Понеділок, 17 Червня, 2024

«Дім ветерана» облаштують у Тернополі

Проєкт про створення «Дому ветерана» у Тернополі вдруге подали до міськради. Ініціатори планують облаштувати реабілітаційний центр за допомогою Громадського бюджету в 2021 році. Далі на ternopil-future.

Підтримати учасників бойових дій на сході України, повернути до звичайного життя, відновити сили – головні цілі «Дому ветерана» у Тернополі. Назар Сарабун запропонував ідею ще минулого року як великий проєкт. Тоді за ідею проголосувало замало людей, кількість як за малий тип. Спортивно-реабілітаційний центр для учасників АТО/ОСС і їхніх сімей має бути першим у місті, прокоментував Назар Сарабун.

Сергій Коновал – командир 6-ої резервної сотні Добровольчої українського корпусу, автор проєкту про створення «Дому ветерана». Чоловік самостійно розробив детальний опис ініціативи. Планують створити три кімнати:

  1. Приміщення для проведення лекцій
  2. Спортивний зал
  3. Приміщення для роботи на комп’ютерах

Меблі, спортивне обладнання та кожну дрібничку зазначили у документі. Ремонт чоловіки роблять власноруч, також допомагають волонтери. Тепер засновують ветерансько-волонтерську бізнес асоціацію, де будуть влаштовувати різні лекції, тренінги, запросять бізнес-тренерів. Таке приміщення допоможе реалізувати одну із цілей проєкту – розвиток ветеранів.

Роман Безкостий є бійцем 6-ої резервної сотні Добровольчого українського корпусу. Він підкреслює, усе необхідне для ветеранів виконується ними самими. Тобто ніхто із чиновників не допомагає навіть з елементарними речима. Багатьом людям потрібна реабілітація, їм складно повертатися до повноцінного життя у суспільстві, а життя насправді ніколи не буде колишнім.

Проєкт про створення спортивно-реабілітаційного центру для учасників АТО/ОСС можна підтримати на сайті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.