Середа, 22 Травня, 2024

Аркадій Фішман: сучасний винахідник

Мережа вибухнула реакціями на сучасного винахідника Аркадія Фішмана, пише сайт ternopil-future.com.ua. Першу хвилю популярності цей загадковий чоловік здобув весною минулого року, а друга впізнаваність прийшла взимку. Тепер усі його впізнають та знають ім’я цього винахідника. Він є дуже цікавою особистістю.

Про винахідника

Сучасним винахідником-знаменитістю виявився Аркадій Фішман – уродженець Слов’янська, що на Донеччині. Чоловік переїхав на Тернопільщину після початку повномасштабної війни разом з сином, якого виховує сам. Обрав Тернопіль не випадково, а, тому що вважає його безпечним місцем, і вже згодом оселився у Заліщиках в Тернопільській області. Аркадій є інженером-технологом машинобудування, ось звідки такий потяг до винахідництва. У рідному Слов’янську він розробляв обладнання для заводів та створював винаходи, але лише для роботи. 

Аркадій Фішман має власний ютуб канал, де ділиться власними винаходами та створює цікавий контент. Винахідник не лише захоплюється інженерією, але й знається на виноробстві та цікавиться іншими заняттями. Так, наприклад, чоловік дослідив, що на Тернопільщині у великій кількості вирощують овочі та фрукти, тому й вирішив виготовляти закрутки у Заліщиках. Проте відомим він став саме завдяки його винаходу – дивану на колесах, який є найбільш впізнаваною, проте не єдиною його роботою. Дізнаймося про всі винаходи Аркадія.

Винаходи Аркадія Фішмана

Почнемо з інтроцикла або моноколеса, яке створив Аркадій. Цей винахід чоловік злагодив у рідному Слов’янську. Моноколесо слугує засобом пересування, який розвиває швидкість до 15 км/год. Механізм складається з внутрішнього та зовнішнього колеса, мотора, акумулятора та сидіння. Їздити на цьому колесі повільно та не зручно, адже до принципу керування ще слід привикнути. Винахідник планував запатентувати свою роботу, допоки не почалась повномасштабна війна, яка зіпсувала ці плани. І тому запчастини від цього інтроцикла слугують основою іншого винаходу – найбільш популярного.

А мова йде про диван на колесах. Цей диво-диван Аркадій Фішман винайшов вже тут, на Тернопільщині. Потратив на це творіння до 3 тисяч гривень та 2 тижні роботи. Правда, двигун, акумулятор і контролер довелось зняти з інтроцикла. Винахід цей як диван виглядає лише зверху, всередині ж це звичайні дошки. Цим транспортним засобом чоловік керує за допомогою важеля, проте перехожим каже, що насправді керує силою думки. Це додає магії винаходу. Важіль керування повертає колеса, які розташовані внизу. Також внизу, під дошками, захований акумулятор та інші деталі. Диван розвиває швидкість до 10 км/год. На відміну від більш звичних транспортних засобів, диван на колесах не потрібно реєструвати та водійського посвідчення також не потрібно, але чоловік є повноцінним учасником дорожнього руху, коли їздить на ньому по місту. Аркадій Фішман створив цей винахід заради розваги, адже йому подобається дивувати людей та бачити посмішки на їхніх обличчях. Цього чоловіку, справді, не позичати. Диво-диван створив надзвичайний ажіотаж навколо себе з перших днів появи на дорогах Заліщиків. Винахідник роз’їжджає на ньому як влітку, так і взимку, адже потрібно випробувати свою роботу на максимум. Ну і найголовніше – це реакція людей: перехожі дивуються, діти підходять та цікавляться. Також Аркадій їздить на дивані разом із сином, якому це до вподоби. На цьому список винаходів не завершується.

Наступне творіння автора – це катапульта. Як каже сам винахідник: “Це розвага вихідного дня”. Катапульта зроблена з дерева, має коромисло, вагу та інші механізми, завдяки чому і спрацьовує винахід. На її створення в Аркадія пішло 4 години та встановив він її на пляжі в Заліщиках. А місія в чоловіка дуже щира та проста – по-перше, це задля розваги, щоб усі охочі змогли випробувати цей винахід та, по-друге, це навчання дітей, адже Аркадій прагне, щоб діти могли розуміти принципи роботи та побудови винаходів.

Ну і нещодавно на ютуб каналі Аркадія Фішмана з’явилось відео, де він роз’їжджає вулицями міста на літай-килимі. Чоловік у звичній манері дивує містян своїм черговим винаходом.

Аркадій Фішман – це, дійсно, сучасний винахідник, який живе своєю справою. Ну і найголовніше те, що він робить це все для людей, щоб змусити нас з вами усміхнутись в цей нелегкий час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.