П’ятниця, 24 Травня, 2024

“IT House Coworking” – місце для обміну досвідом і співпраці у Тернополі

Коли в Україні, в результаті масових обстрілів, почалися перебої з електроенергією, попит на коворкінг зріс у рази. У великих містах люди шукали місця, забезпечені інтернетом та електропостачанням для роботи. 

У Тернополі таких місць небагато, але вони є. Один із найвідоміших коворкінгів – “IT House Coworking”, пише ternopil-future.com.ua.

Що таке коворкінг?

Багато людей ще досі не розуміють значення терміну “коворкінг”, часто плутають його і хибно тлумачать. Що ж це таке насправді? 

Це слово прийшло до нас з англійської мови. У перекладі “co-working” означає “спільна робота”. Коворкінги чимось нагадують офіси. Це, зазвичай, сучасні, добре облаштовані, світлі та зручні приміщення, у яких працюють люди з різноманітною зайнятістю. 

Відмінність саме від офісних працівників та офісів зокрема полягає в тому, що тут люди працюють самі на себе або ж на різноманітні компанії. Їх об’єднує лише спільний простір, у якому вони перебувають під час виконання роботи. 

Джерело: фото зі спільноти у Facebook IT House Coworking

До коворкінгу можна прийти коли заманеться. Ні для кого не прописані чіткі правила та складені графіки тривалості перебування в приміщенні. У кожної людини є своє робоче місце. Також тут можна скористатися усіма зручностями: випити кави у відведеному місці чи пообідати, відвідати лаунж-зони та завести нові, цікаві знайомства. Для відвідувачів не існує дрес-коду, як це зазвичай буває в офісах. 

Тут приємна, затишна атмосфера, яка дозволяє розслабитися і поринути в робочий процес. Багато хто обирає коворкінг ще й тому, що не має змоги якісно працювати вдома. 

Варто розуміти, що коворкінги є різні. Деякі можуть пропонувати конференц-зали, приміщення для переговорів чи співбесід тощо.

“IT House Coworking” – сучасне робоче місце

У Тернополі коворкінги лише починають “зароджуватися”. Їх тут не так багато, як, наприклад, у порівнянні зі Львовом, Івано-Франківськом чи Хмельницьким, але, попри це, ми намагатимемося вам розповісти детальніше про кожний.

“IT House Coworking” знаходиться на проспекті Степана Бандери 42/2, на Східному масиві. Розміщення є досить зручним, за 15 хв від центру. Коворкінг відкрився декілька років тому, але за досить короткий проміжок часу став популярним місцем для фрілансерів і самозайнятих осіб. У “IT House” працюють люди різних спеціальностей і професій. 

Джерело: фото зі спільноти у Facebook IT House Coworking

Це коворкінг і навчальний хаб в одній локації. Тут можна працювати як великою командою, так і  індивідуально, а також влаштовувати різного роду події, курси, зустрічі. Приміщення забезпечене генератором, у випадку відключення електропостачання або перебоїв, старлінком. 

Перевагами коворкінгу також є події бізнес-спрямування та навчальні курси. Це як безкоштовні, пробні заняття, так і повноцінні курси. Їх варто розглядати тим, хто лише починає цікавитися інформаційними технологіями, зокрема, дітям, а також вже досвідченим фахівцям. 

Коворкінг працює з понеділка по п’ятницю. Центр забезпечений усім необхідним для якісної роботи: офісами, переговорними кімнатами, технічним і канцелярським приладдям тощо. 

Джерело: фото зі спільноти у Facebook IT House Coworking

Для проведення зустрічей у коворкінгу можна скористатися невеличкою кімнатою для переговорів. Її місткість до 10 осіб. “IT House Coworking”,крім основних, надає й додаткові послуги. Це, наприклад: замовлення комплексних обідів, облаштування фотозони, просування вашого заходу на інтернет-платформах, технічний супровід тощо. 

Окремі зони – кухня з кавою, чаєм та печивом, зона для відпочинку з мягким диванчиком. Це креативний і творчий простір, де не тільки дорослі, але й діти можуть опанувати сферу інформаційних технологій. 

Джерело: фото зі спільноти у Facebook IT House Coworking

На жаль, щоб попрацювати в “IT House Coworking”, необхідно орендувати робоче місце на місяць, так як вільні місця у коворкінгу трапляються вкрай рідко. Це є основним недоліком “IT House Coworking”. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.