Понеділок, 22 Липня, 2024

Кращі коворкінги: топ місць у Тернополі

Сучасний світ швидко змінюється і те, що було невідомим, є нашою реальністю. Так, попитом в людей почали користуватися місця, де можна попрацювати, почитати та загалом закрити різного роду питання, займатись тим, що потрібно. Іншими словами, популярними стали коворкінги, пише сайт ternopil-future.com.ua. Особливо актуальними такі місця стали після початку повномасштабної війни, адже люди можуть в них знайти тепло, світло та комфорт. З’ясуймо, де ви можете відвідати такі місця у Тернополі. Але спершу трішки історії.

Про коворкінг

У 2005 році молодий програміст з США Бред Ньюсберг шукав офіс для роботи. Проте всі пропозиції були надто дорогі й чоловік почав шукати інший вихід. Ідея його полягала в створенні місця, де зможуть працювати фрилансери та не платити за це величезні кошти. Він орендував приміщення і почав здавати робочі місця для людей, які мали різні запити. Ця ідея швидко прижилась та розповсюдилась в усьому світі. Безперечно, слово “коворкінг” значно розширило межі своїх можливостей. Адже ми можемо відвідувати коворкінги для індивідуальної роботи, для командних зустрічей, для того, щоб покреативити або створити дітям умови для розвитку. 

IT-House

Одним з найвідоміших коворкінгів у Тернополі є IT-House, і не дарма. Він пропонує великий перелік послуг. Тут ви можете користуватись індивідуальним простором або ж винайняти місце для роботи з командою, влаштовувати власні події або відвідувати їхні. Коворкінг-зона пропонує безплатний тестовий день, під час якого ви зможете зрозуміти, чи влаштовують вас умови. І якщо ви вже визначились, то отримаєте власне робоче місце, яке можна закріпити за собою, каву, чай, доступ до інтернету та можливість скористатись крутими додатковими послугами. Також можна замовити фуршетний стіл або облаштування фотозони, технічну підтримку, відеознімання та багато іншого. Ви керівник великої команди? Тоді для вас актуальним буде орендувати кімнату переговорів з усім необхідним. Окрім цього, IT-House пропонує курси з графічного дизайну, копірайтингу, менеджменту та інших сфер. А знайти цей коворкінг можна на проспекті Степана Бандери, 42/2.

К15 Business Center 

Великим простором для роботи може похвалитись K15. Коворкінг-зона пропонує переговорні, конференц-зали, скайпруми – весь простір, який тільки може знадобитись. Хочете попрацювати зі своїм домашнім улюбленцем – це можливо, бажаєте відпочити – тут є лаунж-зона. І це ще не все. Приємними бонусами є тераса з панорамним виглядом на парк Національного Відродження, тренажерний зал, ресторан, кафе та кухня. Обирай: замовити їжу чи принести з собою. Особливістю цієї компанії є окремі офіси, які ви також можете орендувати. Саме ви обираєте, яку площу вам потрібно чи що ви хочете бачити всередині. До того ж на вас чекає величезна стоянка як для велосипедів, так і для автомобілів, а ще можливість заряджати електрокари. Знайти його ви можете на вулиці 15 Квітня, 2м.

PavuTyna

Недалеко від Тернополя, у селі Великі Гаї, діє молодіжний коворкінг-центр PavuTyna. Центр діє для всіх вікових груп та кожен зможе знайти щось собі до душі. По-перше, тут є чим зайнятись малюкам, адже простір має дитячу кімнату, де можна з’їжджати з гірки, гратися, малювати та весело проводити час. Для тих, хто бажає працювати та вчитись, центр пропонує навчальний робочий клас, де ви зможете самостійно працювати або влаштувати групове заняття. Для молоді тут є і простір для відпочинку, і місце для вдосконалення. У PavuTyna діють клуби іноземних мов. Також ви можете створити власну газету, бюлетень, фото, відео та інші медіаресурси абсолютно безплатно. Центр позиціює себе відкритим місцем для комфортного відпочинку та розвитку для всіх охочих.

Молодіжний центр Тернопіль

Масштабним центром для розвитку, навчання та роботи є Молодіжний центр Тернопіль. Він пропонує величезний спектр можливостей. Почнемо з того, що тут ви маєте можливість попрацювати з доступом до інтернету, проводити події в неробочий час, зберігати свої речі або ж забронювати кімнату для проведення заходу. Потрапляючи сюди, ви отримуєте різноманіття технічного обладнання: принтер, сканер, фліпчарт, проєктор і т.д., організаційну підтримку під час проведення заходів, велике коло однодумців та ресурси для створення й втілення власних проєктів. Окрім всього іншого, центр запрошує на різноманітні тренінги, навчання, семінари, заохочує всіх брати участь у грантовій діяльності та надає можливість працевлаштування.

Центр Дія.Бізнес 

Ще одним місцем, де ви можете попрацювати самостійно або з командою, є Центр Дія.Бізнес. Ви отримаєте робоче місце, скайпрум, переговорну, конференц-зал та багато іншого. У центрі також є можливість орендувати кімнату для спільної роботи, яка розрахована на 30 людей. Цей центр спрямований на підтримку бізнесу, підприємців та відповідних ідей. Так, наприклад, якщо ви маєте дотичність до організації, яка підтримує бізнес, то ви можете зайняти конференц-зал абсолютно безплатно. Також на базі цього центру діє багато навчальних курсів. Цікавим напрямом є pop-up локація, де ви можете протестувати свій продукт перед виходом на ринок, зібрати відгуки та допрацювати ідею. Корисною є й консалтинг-зона, де ви зможете отримати консультацію щодо різних тем зі сфери бізнесу або менеджменту. Знайти цю локацію ви можете на вулиці 15 Квітня, 2м.

Сімейний простір

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей діє коворкінг студія “Сімейний простір”. Це місце доводить сучасне значення бібліотек – це не місце для тиші. Тут ви можете працювати, навчатись, розважатись та розвиватись. До ваших послуг робоче місце з інтернетом, настільні ігри, книги, фільми та багато іншого. Цей простір розрахований як на дорослих, так і на малечу. Батьки тут зможуть обговорити з психологом усі моменти виховання дітей і це ще не все. Бібліотека пропонує безліч гуртків та клубів. Діти зможуть приєднатись до психологічного клубу або позайматись математикою, пограти в клубі настільних ігор Igroland чи обговорити нову книгу на “Літературних посиденьках”. Цей простір створений для сімейного відвідування.

Коворкінг офіс-центру “Галичина”

Чудовим місцем, щоб попрацювати, є коворкінг в готелі “Галичина”. Найперше, що відрізняє цей коворкінг-центр від інших, – це чудовий краєвид на міське озеро. Працювати в такій атмосфері – це задоволення. Перебувати тут можна цілодобово. Ви отримаєте місце для роботи, інтернет, можливість поїсти у кафе, підвал-укриття та багато інших послуг. Сюди ви можете приходити навіть тоді, коли немає електроенергії. До речі, цей коворкінг один із перших у Тернополі. І своїм завданням вони вважають створення комфортних та безпечних умов для кожного відвідувача.

Коворкінг “Ромашка”

Молодим коворкінг-центром є Ромашка, який почав своє існування у 2022 році. Сюди ви можете завітати з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години. У цьому місці можна працювати, відпочивати та спокійно займатись своїми справами. Його можна знайти на вулиці Грушевського, 23. Один день перебування тут коштує від 660 гривень.

Як бачимо, коворкінги все більше набирають популярності. Українцям як ніколи важливо мати безпечне місце для розв’язання своїх питань, якими й стали коворкінг-центри. Адже майже усі вони створюють умови для роботи та відпочинку навіть при відключенні електроенергії та надають укриття, куди можна піти під час тривоги. Тож обираєте для себе, куди піти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.