Понеділок, 17 Червня, 2024

На Тернопільщині жителі вирішують, чи знімати історичну бруківку

Мешканці Микулинецької громади зараз вирішують, залишати чи замінювати на асфальт історичну бруківку. У планах – відремонтувати вулицю Грушевського, що пролягає через центральну дорогу у Микулинцях. Вона сполучає село Лучка і селище міського типу Дружба. Далі на ternopil-future.

Що сталося?

Мешканці повинні вирішити, яке дорожнє покриття вони хочуть бачити у їхньому населеному пункті. Тому керівництво селищної ради у Микулинцях ввело опитувальник з різними пропозиціями для того, щоб врахувати думки громадян.

Відповідно до першого варіанту, пропонується знести теперішню бруківку і встановити асфальтове покриття європейського рівня. Про те, що саме робити з історичною бруківкою, мають вирішувати через громадське обговорення. Другий варіант передбачає капітальний ремонт бруківки, а саме її переукладання.

Зазначимо, що таку проблему мали мешканці міста Теребовля, тоді як на центральній вулиці мали встановлювати асфальт». Коли дорожники розпочали демонтаж, місцеві вийшли з протестами і наполягали на поверненні бруківки.

Тоді громадську думку взяли до уваги, і гроші повернулися у місцевий бюджет. Тому до теперішнього дня у Теребовлі відсутнє хороше дорожнє покриття.

Додамо, що на вулиці Руській у Тернополі, стару бруківку замінили і постелили новий асфальт. Для збереження історичної цінності, стародавню бруківку взяли для реставрації пішохідної ділянки біля Тернопільського академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Деякі населені пункти вирішили зберігати демонтовану бруківку для потреб міста. Так вчинили у місті Монастириська, що на Тернопільщині, під час ремонту вулиці Тараса Шевченка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.