Вівторок, 25 Червня, 2024

У файному місті втілили проєкт по освітленню вулиці у рамках “Громадського бюджету”

Переможні проєкти у Тернополі будуть реалізовувати до кінця поточного року. Йдеться про 16 проєктів, які подали мешканці Тернопільської громади у категорії «малі» . Більше на сайті ternopil-future.com.ua.

Що реалізували?

Відомо, що зараз вже реалізували 9 таких ініціатив. Один з них – це проєкт по освітленню вулиці Юліуша Словацького. На днях роботи вже остаточно закінчили. Відповідно до ініціативи, передбачалося встановлення новітньої системи зовнішнього освітлення на вулиці Юліуша Словацького і на 2 нерегульованих пішохідних переходах, один – біля четвертої школи  і будинку №6, а другий – поруч із перехрестям Словацького і бульвару Тараса Шевченка. 

На вулиці Словацького облаштували 5 електроопор зі світлодіодними ліхтарями їхня потужність 100 Ват1 з них – 60 Ват для освітлення пішохідного переходу. 

Водночас відбулися роботи щодо освітлення пішохідної території на бульварі Тараса Шевченка. Тут встановити 4 опори і світильники з сучасним Led-світлом.

Також протягом реалізації робіт, встановили 7 декоративних вуличних ліхтарів. Тому тепер ця пішохідна територія, коли темно, буде добре освітленою. Це забезпечить безпеку для водіїв і пішоходів.

Нагадаємо, що з 26 жовтня і по 9 листопада відбувалося голосування за проєкти «Громадського бюджету 2022». Воно проходило в рамках Тернопільської міської громади. Проєкти з найбільшою кількістю голосів втілять у наступному році. З місцевого бюджету на реалізацію переможних проєктів скерують майже 17 мільйонів гривень. Відомо, що у голосуванні взяли участь 53 ініціативи, з них малих – 26 і великих – 27.На «Громадський бюджет» подалися ініціативи зі створення сучасних спортивних майданчиків, з території для відпочинку, навчання, облаштування просторів біля житлових будинків, мистецьких територій, організації благоустрою і дитячих майданчиків, а також встановлення еко-парковок і клумб. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.