Понеділок, 17 Червня, 2024

В Тернополі відкрили нове педіатричне відділення

З 3 лютого в Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні відкрилося оновлене педіатричне відділення. Про це розповіли в прес-службі міської ради. Повідомляє «Ternopil-future».

За словами мера Сергія Надала, медицина залишається пріоритетним напрямком в роботі міської ради. Тому, щороку під час планування бюджету передбачаються кошти на ремонт тих чи інших відділень медичних комунальних закладів міста.

Так, раніше в педіатричному відділенні міської дитячої лікарні працювали лише три відділення, у двох з яких розміщувалася поліклініка, посередині між цими приміщеннями розташовувалося поштове відділення.

Через незручне розміщення створювався дискомфорт для відвідувачів. До того ж приміщення педіатрії були занадто маленькими.

Шляхом проведення ремонтних робіт з перепланування вдалося перенести пошту та облаштувати одне суцільне відділення.

Також в педіатричному відділенні оновили медичне обладнання. Варто додати, що аби потрапити на прийом до лікаря, слід попередньо записуватися, що запобігає створенню скупчень в коридорах педіатрії.

Нагадаємо, в Тернополі проводять масштабну реконструкцію приймального відділення лікарні швидкої допомоги. Зокрема, на ремонтні роботи з міського бюджету виділили 900 тисяч гривень.

Загалом в рамках програми «Велике будівництво» на Тернопільщині реконструювали шість приймальних відділень лікарень. Після проведення ремонтних робіт у відділеннях встановили нові томографи та системи вентиляції, а також облаштували кабінети комп’ютерної томографії.

Для пацієнтів з особливими потребами встановили спеціальні пандуси та санвузли. Окрім цього в Тернопільській обласній клінічній лікарні збудували теплий перехід, який дозволяє відвідувачам комфортно переходити з приймального відділення безпосередньо в лікарню.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.