Вівторок, 18 Червня, 2024

В Тернополі збудують вертолітний майданчик

На базі обласної лікарні збудують вертолітний майданчик. Проєкт входить у президентську програму «Велике будівництво». Про це розповіли в прес-службі Тернопільської обласної ради. Повідомляє «Ternopil-future».

З’явиться вертолітний майданчик на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні. Депутати обласної ради проголосували та дозволили Управлінню капітального будівництва розробляти проєкт майбутнього вертолітного майданчика.

Загалом в Тернопільську обласну клінічну лікарню планують інвестувати 1,7 мільярда гривень. За ці кошти реконструюють приміщення, закуплять нове медичне обладнання. Окрім цього перепрофілюють відділення з корпусами та збудують вертолітний майданчик.

Як розповіли в Тернопільській обласній раді, після завершення всіх робіт медичний заклад набуде європейського вигляду та відповідатиме усім стандартам медичної допомоги.

Керівник Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш зазначив, що планують оновити й дитячу лікарню. На проведення реконструкції закладу виділять мільярд гривень. Наразі тривають роботи з розроблення проєктно-кошторисної документації та оголошуються тендери на проведення всіх необхідних робіт.

Варто додати, що цього річ в Тернополі взялися і за відновлення аеропорту. Зокрема, в лютому 2021 року міською радою спільно з обласною радою створено підприємство, що займатиметься відновленням аеропорту. В першу чергу виготовлять проєктно-кошторисну документацію на аеропорт, після цього встановлять освітлення.

Місто готове фінансово взяти участь у відновленні роботи летовища. На думку Сергія Надала, діючий аеропорт позитивно вплине на економіку міста. Тому, в міській раді зацікавлені у відкритті нового терміналу, запуску митниці та загалом відновлення повноцінної роботи летовища.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.