Понеділок, 17 Червня, 2024

Оновили та утеплили: що змінили у тернопільському дитсадку

Відремонтували фасад будівлі та провели термомодернізацію. Працівники міської ради оновили дитячий садок №34 у Тернополі, пише ternopil-future.

За кошти міської ради Тернопільський дитячий садок №34 осучаснили. Дошкільний навчальний заклад знаходиться на вул. Громницького, 5. Подивитися на результат роботи прийшли працівники міської ради. Мер Тернополя Сергій Надал підкреслив, що замінили застарілі дерев’яні вікна на модернізовані з енергозбереженням. Також утеплили фасад будівлі дошкільного навчального закладу. Це допоможе економити на оплаті за опалення.

Міський голова Тернополя прокоментував, дитячий садок №34 став більш комфортним, теплим та естетичним. Опалювальний сезон вже розпочато, тому зміни одразу помітно.

Сергій Надал відзначив те, що у місті від старту літнього сезону здійснили термомодернізацію у тернопільських дитячих садках №8, 11 і 15. Роботи схожого типу будуть проводити у місті й далі. Крім цього, у дитячих садках встановлюють камери спостереження. Станом на сьогодні, працює 38 приладів для слідкування за порядком і безпекою дітей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.