Вівторок, 18 Червня, 2024

Перший асфальт за 100 років. У селі на Тернопільщині вклали дорогу

У Чортківському районі Тернопільської області відремонтувати дорогу на вулиці одного з сіл. Облаштувати асфальт за державні кошти. Далі на ternopil-future.

Село Колиндяни розташоване на Чортківщині, за 18 км від районного центру. У цій місцевості проживає трішки більше, ніж 1500 тис осіб. Автобусне сполучення до Тернополя та Чорткова розвинене добре, проте дорога в селі потребувала негайного ремонту. Жителі поселення розповідають, що у них не було асфальту ще з минулого століття. Вулиці Церковна і Підлісна є центральними у селі. Цими шляхами можна потрапити до дитячого садку «Дзвіночок», храму та цвинтаря. Людей не влаштовував стан дороги, адже у період дощів або снігопаду це спричиняло дискомфорт для мешканців. Представники Колиндянської об’єднаної територіальної громади просили фінанси у Тернопільській облдержадміністрації та облраді. 1 листопада, на День всіх святих, жителі села йшли на Службу до церкви новою дорогою.

Станом на 16 листопада, встановили асфальт на 800 метрах центральних вулиць.

Активісти ОТГ найближчим часом планують відремонтувати 200 метрів дороги у с. Давидківці. Розповідають, безумовно хочуть навести лад з усім асфальтом с. Колиндяни.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.