Вівторок, 18 Червня, 2024

Проблемний міст у Струсові відремонтують

На Тернопільщині підписали договір про капітальний ремонт проблемного моста. Місцева служба автомобільних доріг області повідомила про угоду минулого тижня. Розпочнуть підготовчі ремонти з 16 листопада. Далі на ternopil-future.

Струсівський міст проходить над р. Серет. Споруду ремонтували востаннє півстоліття тому. Як водії, так і жителі селі на Теребовлянщині скаржаться на стан дороги Н-18. Траплялося багато аварій тільки через несправність мосту. Нині траса завантажена транспортом і ремонт справді потрібен.

Капітальний ремонт зроблять у межах програми «Велике будівництво 2020». У тендері перемогла компанія ТОВ «Глобал Білд Інжирінг». Згідно із договором, зроблять прогонову будову, збільшать міст на 9 метрів, облаштують тротуари по 1,5 м з обох боків дороги.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області відповідальна за переробку мосту з балкового типу на арковий. Облаштують три труби. Замовили всі необхідні матеріали у підприємстві Via Con.

Дорога Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль є автошляхом державного значення, адже об’єднує дві області. На період капітального ремонту проїзд дорогою закриють. Рекомендують об’їзд автомобільним шляхом М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.