Вівторок, 25 Червня, 2024

6 топових особливостей оболонки MIUI 13

MIUI 13 – найсвіжіша оболонка для смартфонів бренду Xiaomi, які можна купити на сайті https://www.ctrs.com.ua/ru/smartfony/brand-xiaomi/. Враховуючи періодичну нестабільність у роботі попередньої прошивки, нову версію пропрацювали щодо поліпшення продуктивності, підвищення конфіденційності та плавності під час взаємодії з користувачем.

Результати тестувань показують, що свіжа оболонка почала працювати на 30% плавніше. І це досить високий показник. Розробники також заявили, що продуктивність прошивки через три роки знизиться лише на 5%.

Які цікаві фішки та можливості принесла MIUI 13 користувачам? Розбираємось у статті.

Поліпшений дизайн

Кастомізація прошивки пройшла успішно:

  • змінилася загальна палітра кольорів: відтінки стали більш стриманими, гармонійними, комфортними для очей;
  • іконки додатків навпаки стали яскравішими та чіткішими, щоб швидше знаходити потрібну програму за візуальними характеристиками;

Нові шрифти та шпалери

Лаконічна та стильна оболонка потребувала такого ж стриманого та мінімалістичного шрифту. Так і був розроблений MiSans – простий, трохи суворий, без засічок. Також залишився доступний класичний шрифт Roboto: читаний, з гарними вигинами літер.

Новинок серед «живих шпалер» не з’явилося. Натомість оновився асортимент звичайних шпалер для фону та заставки смартфона. Серія Crystallization має невелику анімацію, а добірка Molten glass переносить користувача у відпустку на берег океану.

Цікаві віджети

Варіації віджетів стали цікавішими:

  • тепер це повноцінні елементи з інформацією, які можна розташувати будь-де робочого столу;
  • вони можуть відображати як стандартну інформацію (погоду, час, календар), так і дані зі встановлених програм (музика, фітнес-трекери).

Більш відчутний вібровідгук

Технологія Natural Touch 2.0 дозволила значно покращити та гармонізувати вібрацію. Відбраковуються хибні дотики до екрану. А вібровідгук став більш відчутним та приємним. Це помітно покращує коннект користувача зі смартфоном.

Плавність роботи

Для цього було розроблено технологію Gesture Turbo 2.0. Вона забезпечує стабільність взаємодії між додатками, регулює швидкість відгуку завдання, поставлені користувачем. Швидкодія та плавність прошивки покращені приблизно на чверть.

Бездоганна конфіденційність

Трирівнева верифікація дозволяє підвищити безпеку пристрою та захистити особисті дані користувача.

На заміну звичайному розпізнаванню особи прийшли:

  • сканування статури;
  • ідентифікація за допомогою ID;
  • перехоплення установки шахрайських додатків, захист даних, що передаються.

Під час зйомки з метою конфіденційності тепер можна затемнити заднє тло, щоб залишився видно тільки силует. А на фото встановлюється водяний знак для захисту авторства.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.