Понеділок, 22 Квітня, 2024

Б/в Айфон 14 Про Макс — економія коштів

Сучасні смартфони від компанії Apple можуть похвалитися стильним дизайном, інноваційними процесорами, потужним функціоналом та інтелектуальною операційною системою. Але чи можна придбати розумний гаджет за невеликі гроші? Звичайно, якщо придивитися до електронних пристроїв. Наприклад, купити Айфон 14 Про Макс можна в інтернет-магазині https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/apple-bu/iphone-14-pro-max-vzhyvani-ua у зручний час. Тут пропонують якісні моделі, корпус яких виконаний у золотому чи фіолетовому відтінку. Уживані смартфони мають гарний зовнішній вигляд, забезпечують гарний зв’язок та дозволяють швидко відкривати потрібні програми.

Особливості Айфона 14 Про Макс

Гаджет з’явився на ринку два роки тому, порівняно із сучасними пристроями інших виробників має багато переваг. По-перше, він оснащений потужним 6-ядерним процесором, чіпом A16 Bionic, що зустрічаються в наступних моделях, які випускає Apple. По-друге, гаджет може похвалитися 48-мегапіксельною камерою, що дозволяє отримати максимально деталізовані фотографії з можливістю редагування та обрізання. По-третє, компанія-виробник забезпечує підтримку останніх версій iOS ще тривалий час.

Родзинка цієї моделі – Dynamic Island. Це не просто виїмка, а дизайнерське рішення. Там ховається фронтальна камера, надаються відомості про запущені програми.

Можна виділити й інші особливості:

 • підтримка швидкої та бездротової зарядки;
 • робота у режимі розмови без додаткової підзарядки до 28 годин;
 • забезпечення зв’язку з Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, GPS, ГЛОНАСС та ін;
 • захист від бризок, води та пилу;
 • Face ID (розпізнання особи за допомогою камери True Depth);
 • Apple Pay (оплата покупок на сайтах та додатках).

В Айфон 14 Про Макс вбудовано велику кількість програм. До них можна віднести пошту, FaceTime, гаманець, Safari та інші.

Що краще: купити телефон «з рук» чи старий в інтернет-магазині?

Ринок електронної техніки користується великою популярністю: він дозволяє недорого придбати флагманські пристрої. У гонитві за дешевими смартфонами деякі користувачі вважають за краще придбати гаджет «з рук», і це не зовсім правильне рішення. Така покупка таїть кілька ризиків:

 • погано виконаний ремонт електронного пристрою;
 • рідина усередині телефону;
 • блокування;
 • приховані поломки, виявлення яких потрібні спеціальні інструменти;
 • підробки (у багатьох випадках важко відрізнити від оригіналу).

Старі смартфони з інтернет-магазинів надійні. Вся техніка ретельно перевіряється, тому ви не купите неоригінальний гаджет, смартфон, усередині якого рідина, або погано відремонтований телефон. Такі пристрої не мають прив’язаних облікових записів і блокувань.

Наскільки надійні старі смартфони

Ціна нової б/в моделі приблизно на 40% нижча порівняно з новим гаджетом. Електронні пристрої з Інтернет-магазину можна назвати надійними. Їх тестують на зношування та стан акумулятора, перевіряють камери та кнопки на функціональність, а також визначають, наскільки коректно працюють сигнал мобільного зв’язку, SIM-карта, Bluetooth та Wi-Fi. Фахівці обов’язково перевіряють, у якому стані знаходиться матриця екрана, чи нормально функціонує порт Lightning.

У магазині обов’язково дають гарантію на один, два або більше місяців. Цього часу достатньо, щоб протестувати електронний пристрій та виявити несправності, якщо вони є.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.