Вівторок, 18 Червня, 2024

Підвищили штрафи за неправильне паркування у Тернополі

Неправильне паркування – актуальна проблема для регіону. Муніципальна інспекція міста щодня фіксує порушення правил паркування у Тернополі, пише ternopil-future.com.ua.

Ситуація в місті

У Тернополі є паркувальні місця, за які потрібно платити. Рішення про це прийняли на початку року в міській раді міста. Дванадцять майданчиків — вул. Митрополита Андрея Шептицького, вул. Оболоня, вул. Микулинецька, Площа Героїв Євромайдану, вул. С. Будного, Майдан Волі, вул. Коперника, вул. В. Чорновола, вул. Живова, вул. Мазепи, вул. Дружби — входять у платні території для паркування водіїв.  Раніше дозволялася безкоштовна зупинка. Ці місця обрали через значне скупчення автомобілів, кількість збільшилася після послаблення карантинних обмежень. Найбільше автівок біля «Центрального ринку». Тому і у цьому місті працівники муніципальної інспекції знаходять багато порушників.

Головний спеціаліст-інспектор Василь Хомів повідомляє, останнім часом залишили десять повідомлень для громадян. Часто на обстеження вулиць виходять через скарги людей. Автівки часто залишають на виїзді. Паркуються на пішохідних переходах, тротуарах і в інших заборонених місцях. Працівники Тернопільського драмтеатру не можуть припаркувати службові машини, бо всі місця зайняті.

Тернопільський Сектор контролю працює задля призначення штрафів за порушення у паркуванні транспорту. Інспектори виписують спеціальні повідомлення, можуть евакуювати автівки. Якщо людина відмовляється сплатити штраф, інспектори мають усі повноваження, щоб притягнути особу до адміністративної відповідальності. Над перевіркою паркувальних місць працює троє інспекторів. Віктор Хомів каже, працівників недостатньо для контролю в усьому місті.

Оновлення правила оплати за порушення

Штраф становить 510 гривень. Така сума нараховується у випадку, якщо громадянин встигає забрати машину швидше за евакуатор. Якщо залучається спецтехніка, то потрібно доплачувати.

Нагадаємо, що навесні порушнику треба було заплатити 255 грн за одне неправильне паркування, 680 грн при повторному повідомленні. Все регулюється статтею 122.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо ви стали свідком неправильного паркування у Тернополі – телефонуйте у місцеву муніципальну інспекцію. Контакти працівників записані на сайті Тернопільської міської ради. Варто зробити фотодоказ і уточнити адресу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.