Вівторок, 25 Червня, 2024

Класика у світі прасок – особливості парових моделей від Philips

Постійне удосконалення технологій призводить до різноманіття, і бренд довів це – кожна серія більш функціональна, сучасна та з новими можливостями. Найпопулярніші парові праски від Philips представлені у декількох лінійках. Вони відрізняються між собою, а також презентують різні покоління техніки від виробника.

Philips Azur – передові технології прасування

Нова серія, яка здивувала не тільки функціоналом, але й стильним сучасним дизайном. Технологія OptimalTEMP дозволяє прасувати будь-які тканини без ризику їх пропалити. Можна впевнено користуватися обраним режимом – якщо тканина допускає прасування, вона буде цілою. Самостійно налаштовувати температуру для цього не потрібно. Технологія DynamiQ додатково подає пар, саме коли це потрібно.

EasySpeed – оптимальний варіант для дому

У цій серії представлені моделі прасок, які об’єднують всі важливі функції:

  • антипригарне покриття;
  • постійна подача пари 25 г/хв;
  • резервуар 220 мл для води;
  • функція внутрішнього очищення від накипу.

Праски EasySpeed самостійно очищають підошву. Можна користуватися водою з-під крана, перемикач видалить накип всередині пристрою.

Для великих об’ємів – 6000 series

Ця лінійка має найбільший резервуар для води серед усіх парових прасок бренду. Довго працює без доливання, подає пару до 40 г/хв. Резервуар 550 мл – найвищий показник серед аналогів. Для легкого ковзання – керамічна підошва, яка ідеально випрасовує навіть такі чутливі тканини, як шовк.

Ємнісні та функціональні моделі від Philips також мають функцію парового удару – до 220 г. Це допомагає вертикально відпарювати найглибші складки. Техніку з такою функцією пропонують не всі бренди, але саме Philips почав додавати її до кожної за помірну ціну – замовити такі праски у Тернополі вигідніше онлайн, щоб обрати із більшої кількості варіантів. Наприклад, серед різних кольорів чи моделей.

Philips 3000 series для швидкого прасування

Потужність – 2000 Вт, оптимальний баланс між економним використанням ресурсів та високою швидкістю нагрівання. Особливості серії – у різноманітті функцій та переваг:

  • система крапля-стоп, що запобігає потраплянню води на одяг;
  • відпарювання речей у вертикальному положенні;
  • носик Triple Precision, з яким легко досягти вузьких місць;
  • резервуар 300 мл, достатній для звичайного прасування.

Ця серія також має функцію перемикача, якій очищує пристрій від накипу. Керамічне покриття підошви – класика для Philips. Полегшує контакт з будь-якою тканиною.

Вибір прасок у кожного бренду немалий, але саме Philips приділяє велику увагу розвитку технологій. Виберіть функціональну модель, яка впорається з найвибагливішими речами, в інтернет-магазині Allo – з доставкою Тернополем або до найближчого магазину. Піклуйтесь про одяг без зайвих проблем – нехай прасування стає приємним, а не важким.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.