Понеділок, 22 Липня, 2024

Корисно знати тернополянам: серцеві хвороби та причини їхнього виникнення

Серцево-судинні захворювання є одними з найпоширеніших хвороб, що забирають життя сотень українців. Часто трапляються випадки, коли захворювання протікає безсимптомно і при появі ознак вже важко уникнути ускладнень. Однак, як і будь-які хвороби їх можна попередити, якщо дотримуватися певних рекомендацій.

Причини серцево-судинних хвороб

Найчастішою причиною виникнення проблем з серцем є спосіб життя та шкідливі звички. Зокрема, безпосередній вплив на появу захворювань має нездорове харчування, вживання алкоголю, куріння та відсутність фізичної активності.

Рекомендуємо дотримуватися наступних порад, які допоможуть зберегти здоров’я серця на довгі роки:

  • здорове харчування. Багато тернополян останнім часом віддають перевагу напівфабрикатам, хлібним та кондитерським виробам. Однак, саме цей перелік продуктів негативно впливають на роботу серця. Дієтологи вважають, що допомагає серцю та й загалом усьому організму зменшення споживання солі, різноманітне харчування з великою кількістю овочів, фруктів, злаків, бобових та нежирного м’яса. Проте, не варто захоплюватися і кардинально змінювати спосіб харчування, все потрібно робити поступово.
  • відмовитись  від вживання алкоголю та куріння. Алкоголь має надзвичайно шкідливий вплив на роботу серцево-судинної системи. Так, алкоголь токсично діє на серцевий м’яз і пошкоджені клітини досить важко піддаються відновленню. Особливо згубне для людського організму тривалий час вживання великих доз алкоголю.
  • заняття спортом. Малорухливий спосіб життя часто викликає серцево-судинні хвороби. Окрім того, з’являються ще й додаткові проблеми зі здоров’ям такі як ожиріння та зайва вага. Щоб цьому запобігти, варто щодня виконувати хоча б мінімальний обсяг фізичних вправ. Наприклад, лікарі радять у міру можливостей займатися плаванням, їздою на велосипеді. Навіть швидка хода чи біг підтюпцем матиме позитивний вплив на організм. Обов’язково хоча б два рази на тиждень потрібно займатися гімнастикою чи йогою в залежності від ваших вподобань.

Як лікувати серцево-судинну недостатність в Тернополі

Найпоширенішою хворобою серед серцево-судинних захворювань є серцева недостатність. Першою ознакою є порушення ритму та зниження фізичної активності, а саме з’являється запаморочення, задишка і сильна втома.

Якщо хворобу не лікувати, вона може призвести до погіршення роботи внутрішніх органів та ставить під загрозу життя. Варто додати, що правильно підібране лікування дає тернополянам хороші шанси на повноцінне життя.

Останнім часом добре зарекомендував себе в лікуванні серцево-судинних захворювань препарат Конкор виробництва німецької компанії «Мерк КГаА».

Препарат у складі комплексної терапії усуває симптоми артеріальної гіпотензії, хронічної серцевої недостатності та стабільної стенокардії. Також часто Конкор призначають при підвищеному пульсі, адже ліки допомагають знизити частоту ритму серця та запобігають появі нападів тахіаритмії. Однак, препарат слід приймати лише за рекомендаціями лікаря, який правильно визначить дозування.

Купити препарат можна в мережі аптек 9-1-1, де ви знайдете ліки за доступною ціною та замовите їх, не виходячи з дому. Замовляючи ліки онлайн, ви економите кошти, адже в аптечних закладах-партнерах ціни можуть відрізнятися.

В аптеках 9-1-1 є можливість придбати ліки в будь-якому регіоні України. Зручний функціонал сайту дозволяє переглянути середню ціну ліків та знайти найдешевший препарат. Завдяки поштовим сервісам “Конкор” доставлять до вашого дому чи офісу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.