Понеділок, 17 Червня, 2024

На Тернопільщині діє дивовижна новорічна локація

У Великоберезовицькій громаді відтепер можна насолодитися новорічно-різдвяною локацією «Зимова казка у Настасові».  Її облаштували Великоберезовицька громада разом із командою Івана Чайківського і компанією «Агропродсервіс». Більше на сайті ternopil-future.com.ua.

Чому вирішили створити таку локацію?

Народний депутат України Іван Чайківський ствердив, що цьогоріч з’явився задум створити Офіс Святого Миколая. Оскільки до їхньої команди у минулі роки під час новорічно-різдвяних свят зверталися діти, аби зробити щось святкове. Тож цьогоріч у відділі культури Великоберезовицької територіальної громади вирішили долучитися до організації відкритої локації, котра діятиме постійно. Йдеться про красивий комплекс, куди можуть приїжджати усі охочі і відчувати святкову атмосферу.

Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран розповів, що кожного року величина заходу збільшується. На його думку, це дійство всієї Великоберезовциької громади. І така подія є непересічною, демонструє гарну роботу і створює хороший настрій як дітям, так і дорослим. 

Відомо, що на території локації працює Офіс Святого Миколая. Він приймає як дітей, так і дорослих. До нього можна завітати до 26 грудня записавшись заздалегідь. 

Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук розповів, що  вірить в Святого Миколая, у те, що він прислухається людських молитов і побажань. А також – примножить здоров’я і мир у кожній родині в Україні.  

Повідомляється, до відкриття це місце готували протягом кількох місяців.  Для освітлення святкової ілюмінації, застосували близько дев’яти кілометрів гірлянд.

Голова села Велика Березовиця Андрій Галайко зазначив, що цього року додали нові ілюмінації, локації та сільськогосподарська техніка. Також вперше розпочав роботу Офіс Святого Миколая.  Почали створення культурно-мистецького центру і реконструкція дитячого майданчика.

Що можна побачити на території локації?

Фото – Доба

Крім цього, на території локації можна подивитися на цікаві хати початку двадцятого століття, почастуватися пампушками за стародавнім рецептом і відвідати ярмарок з дуже креативними виробами ручної роботи. Водночас діти можуть взяти участь у різних майстер-класах. Також на території є чимало красивих фотолокацій, щоб запам’ятати день у «Зимовій казці у Настасові». 

Пані Марія поділилася виданню «Терен», що вони навіть не впізнали власні вулиці з такою красою. Місцеві перебувають під враженнями від новорічно-різдвяної локації у їхньому селищі. Також стверджують, що кількість відвідував постійно зростає.

Пані Леся розповіла «Терену», що така локація радує око, піднімає настрій і дозволяє поринути в святкову атмосферу. Така краса не може залишити байдужим.

Зазначимо, що новорічно-різдвяна локація «Зимова казка у Настасові» працюватиме до 22 січня. Також у цей час планується чимало різних заходів, з-поміж яких Маланка, конкурс вертепів і фестиваль «Коляда єднає Україну».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.