Вівторок, 25 Червня, 2024

Підготовка до сезону: про що потрібно подбати аграріям в Тернополі

На Тернопільщині розпочинається посівна компанія. Для її успішного проведення місцевим аграріям потрібно подумати про необхідні матеріали, що допоможуть під час обробки полів і збиранні врожаю.

Для чого потрібні агрострейч та шпагат поліпропіленовий

В сільському господарстві одним з найбільш застосовуваних матеріалів є агрострейч, сітка сінов’язальна і шпагат поліпропіленовий. Розглянемо більш детально для яких робіт їх використовують.

Шпагат поліпропіленовий є досить міцною мотузкою, що складається з декількох скручених волокон. Вона є значно витривалішою та надійною в порівнянні зі звичайними мотузками. Завдяки таким характеристикам шпагат користується особливою популярністю в аграріїв та власників земельних ділянок. Зазвичай, матеріал застосовують для формування рулонів з сіна, підв’язки різноманітних насаджень.

Агрострейч використовується, коли розпочинається сезон косіння. Заготівля кормів для домашніх тварин триває протягом літнього періоду. Для кращого збереження скошеної трави не обійтися без агрострейчу. Стретч-плівкою обмотують тюки, завдяки чому сіно не втрачає корисних властивостей і отримує надійний захист від впливу навколишнього середовища.

Ще одним видом матеріалів для сільського господарства є сітка сінов’язальна. Вона дозволяє сформувати рулон циліндричної форми, який потім можна без перешкод обмотати агроплівкою. Шпагати і сінов’язальні сітки допомагають зменшити до мінімуму втрати сіна під час його заготівлі.

Купити якісні матеріали для аграріїв в Тернополі

В Тернополі важко знайти спеціалізовані магазини чи супермаркети, де можна було б придбати якісні матеріали, необхідні в сільському господарстві. Натомість великий вибір товарів для аграріїв представлений в PACK-TRADE.

Компанія пропонує покупцям оригінальну продукцію від відомих європейських виробників. Наприклад, бюджетним варіантом хорошої якості є шпагат поліпропіленовий JUTA рр1000. Матеріал має ряд суттєвих переваг: висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання, виготовлений з добірної сировини, чудово підходить для прес-підбирачів, що формують рулонні тюки.

Щодо кожного товару на сайті можна вибрати конкретні характеристики й за декілька секунд система підбере потрібні варіанти. Варто додати, що компанія PACK-TRADE пропонує лише якісні пакувальні матеріали для аграріїв. Зателефонувавши за вказаним на сайті номером, ви отримаєте професійну консультацію по підбору товару.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.