Середа, 24 Квітня, 2024

Планшет Xiaomi та повербанк до нього: чому їх потрібно купити разом

Новий навчальний рік не за горами. Батьки першокласників та учнів старших класів поспіхом закуповуються обкладинками, зошитами, пеналами та пензликами для уроків малювання. Але ситуація в Україні залишається напруженою. Немає певності, у якому форматі проходитиме навчання. Можливо, відновляться екстрені відключення електрики.

У таких умовах потрібно готуватися до того, що дітям доведеться інколи навчатися у дистанційному режимі. А для цього знадобиться відповідний комп’ютерний пристрій. Якщо підбираєте недорогий варіант, консультант у магазині електроніки порадить купити планшет Xiaomi, адже це універсальний гаджет, що поєднує в собі функціонал смартфона та ноутбука. Необхідним доповненням до покупки стане повербанк, за допомогою якого можна заряджати планшет за відсутності живлення у мережі 220 Вольт.

Доступні планшети Xiaomi для дистанційного навчання

Китайський бренд, що стрімко розвивається, голосно заявив про себе, як про виробника смартфонів. Його телефони упевнено потіснили смартфони Apple і Samsung. Планшети Xiaomi, купити які можна в інтернет-магазині Citrus, так само високо цінуються серед покупців. Їхні відмінні характеристики:

  • розмір діагоналі екрана від десяти дюймів;
  • продуктивне “залізо” – процесори Qualcomm або MediaTek;
  • відмінна роздільна здатність екрану у форматі Full HD або 2K з високою щільністю пікселів на дюйм;
  • невелика вага та компактні розміри, тонкі рамки екрану.

Окрема перевага – ємнісні літій-полімерні батареї. Місткість акумулятора навіть найбюджетніших моделей, наприклад Xiaomi Redmi Pad 3/64Gb, досягає 8000 мА-годин. При використанні пристрою в режимі мультизадачності заряду вистачає на вісім і більше годин.

Навіщо і як підбирати повербанк до планшета Xiaomi

Якщо знову відновиться обстріл критичної інфраструктури, екстрених і планових відключень електрики не уникнути. Повербанк стане рятівною покупкою. З його допомогою зможете заряджати не лише планшети Xiaomi, а й інші гаджети. Також їх можна використовувати для підключення світлодіодних ліхтариків та лампочок замість свічок.

При виборі повербанку для планшета Xiaomi з батареєю від 8000 мАг потрібно враховувати такі фактори:

  • Місткість

Це параметр, який визначає, скільки разів можна зарядити планшет від повербанку. Для планшета Xiaomi з батареєю від 5000 мАч рекомендується вибирати повербанк ємністю від 15000 мАг. Він зможе зарядити планшет від одного до трьох разів, залежно від моделі та стану батареї.

  • Швидкість заряджання

Це параметр, який визначає, як швидко можна зарядити планшет від повербанку. Швидкість зарядки залежить від двох факторів: вихідного струму та напруги повербанка та вхідного струму та напруги планшета. Чим вище ці значення, то швидше зарядка.

Для планшета Xiaomi з батареєю від 8000 мАч рекомендується вибирати повербанк з вихідним струмом від 2 до 3 ампер та вихідною напругою від 5 до 9 вольт. З його допомогою зможете зарядити планшет за одну-дві години, залежно від моделі та стану батареї.

  • Кількість портів

Чим більше гнізда, тим більше пристроїв можна заряджати одночасно. Однак велика кількість портів також означає меншу швидкість заряджання кожного пристрою, і більше споживання енергії повербанка. Для планшета Xiaomi з батареєю від 8000 мАг рекомендується вибирати повербанк з одним або двома портами.

  • Якість та надійність

Ринок наповнений недорогою продукцією невідомого походження. Проте планшет – це точний і дуже делікатний пристрій. Якщо його акумулятор здувається через неправильне заряджання струмом з невідповідними параметрами, його заміна влетить у копієчку. Тому купуйте повербанки Xiaomi чи інших брендів, наприклад Baseus чи SiliconPower.

Повербанк – корисний та необхідний аксесуар. Переконатися в цьому ми змогли минулої осені та взимку, коли почалися екстрені відключення світла. Потрібно підійти до нового навчального року підготовленими. Планшет Xiaomi стане ідеальним інструментом для дистанційного навчання. А повербанк допоможе працювати навіть без доступу до мережі електроживлення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.