П’ятниця, 24 Травня, 2024

З Тернополя запустять двоповерхові швидкісні потяги

З Тернополя до столиці курсуватимуть нові потяги від Skoda «City Elephant». Їх придбали ще під час проведення «Євро 2012». Один з потягів Укрзалізниця виділила для маршруту «Тернопіль-Київ». Повідомляє «Ternopil-future».

Залізничний транспорт довго знаходився на ремонті й ось нарешті він готовий до роботи. Швидкісні двоповерхові потяги обіцяють запустити ще до кінця цього року. Поїзд їздитиме за маршрутом «Київ-Тернопіль-Київ».

Варто додати, що кожен з потягів Skoda «City Elephant» складається з шести двоповерхових вагонів та може вмістити 623 пасажири. Поїзд розвиває швидкість до 160 кілометрів за годину.

Нещодавно «Укрзалізниця» запустила нові потяги до Тернополя за маршрутом «Львів-Тернопіль-Чернівці». Відомо, що за підтримки Володимира Зеленського «Укрзалізниця» отримала два нові дизель-потяги, які виготовив Крюківський вагонобудівний завод.

Всього для потреб «Укрзалізниці» планують замовити двадцять дизель-поїздів. За словами голови правління компанії Олександра Камишіна, дизель-поїзд за маршрутом “Львів-Тернопіль-Чернівці-Коломия” обслуговуватиме пасажирів на Заході України. В той час як на Сході запустять потяг “Попасна-Куп’янськ-Харків” та “Харків-Суми-Ворожбало”.

Слід зазначити, що дизель-поїзд цієї ж марки з 2019 року успішно працює на Львівській залізниці та обслуговує напрямок “Коломия-Ківерці”.

Окрім цього популярність серед тернополян отримали поїзди «Інтерсіті», адже вони дозволяють буквально за декілька годин дістатися з обласного центру до столиці, при цьому подорож проходить в комфортних вагонах, обладнаних WI-FI та телебаченням. 

Потяг може розвивати швидкість до 180 кілометрів за годину. Хоча, в планах «Укрзалізниці» запустити поїзди зі швидкістю 350 кілометрів за годину. Однак, для втілення ідеї в життя необхідна допомога інвесторів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.