Понеділок, 22 Липня, 2024

Притулок для  переселенців та безкоштовний корм для тварин: як БФ “Shelter” допомагає під час війни?

Благодійний фонд “Shelter” вже не один місяць активно допомагає переселенцям, які прибули до Тернополя із зон бойових дій. Так, спортивний комплекс став прихистком, а тимчасовий прихисток- офіційною благодійною установою. Більше на ternopil-future.com.ua.

Діяльність “Shelter”: з чого все почалося?

Фонд “Shelter” розмістився у приміщенні спортивного комплексу “Workout hall”, що знаходиться  на вулиці Митрополита Шептицького 4б. Наразі свою основну діяльність цей комплекс призупинив, натомість в ньому вже не один місяць надають притулок постраждалим від війни. Відновить свою роботу спортивний клуб чи ні, поки що невідомо.

 Про свою волонтерську діяльність “Shelter” розповідає у соцмережах Instagram та  Facebook. Кожного дня благодійний фонд ділиться із підписниками своїми успіхами, життям та звітується щодо витрачених коштів. За три місяці їм вдалося допомогти тисячі переселенцям, які прибули до Тернополя; відправити чимало гуманітарної допомоги в інші міста. Волонтери працюють день і ніч, адже кожного дня тут перебуває близько шістдесяти осіб, які залишаються на ночівлю на кілька діб. До благодійного фонду переселенців приймають разом із домашніми улюбленцями, для яких тут завчасно заготовлена допомога у вигляді смаколиків.

Джерело: офіційна сторінка Shelter Ternopil

Продовжує допомагати “Shelter” не тільки в Тернополі, але й у тих регіонах, які сильно постраждали від обстрілів. Так, гуманітарну допомогу із продуктами, речами першої необхідності благодійний фонд нещодавно доправив до Миколаєва та області. Вона складалась із  речей та засобів особистої гігієни, продуктів тривалого зберігання тощо. Приміщення у якому розміщується фонд є достатньо великим, тут тепло, є гаряча вода та душ.

До небайдужих тернополян БФ неодноразово звертався через соціальні мережі. Через те, що Shelter намагається допомогти якомога більшій кількості людей та тварин зростають потреби на деякі речі та продукти. Задля пропозицій допомоги, яка спрямоуватиметься в інші міста, можна зателефонувати за номером:  0960849901, або зателефонувати безпосередньо на номер БФ Shelter, якщо є потреба в допомозі чи притулку:  0937047178. 

Де отримати безкоштовний корм для домашніх улюбленців?

Діяльність благодійного фонду спрямовується  не тільки на допомогу людям, які постраждали внаслідок воєнних дій, але й домашнім улюбленцям.

 Це одна із небагатьох установ у Тернополі, де можуть прихистити разом із тваринками та попіклуватися про них. Для маленьких друзів тут знаходиться благодійна допомога у вигляді корму та різноманітних ласощів. Частину харчування, яку привозять із-за кордону,  благодійний фонд  відправляє в зони бойових дій, а іншу- залишають та віддають у місцеві притулки, ветеринарні клініки, стерилізаційні центри тощо.

Джерело: офіційна сторінка Shelter Ternopil

Допомогу чотиролапим отримали благодійні установи  ГО “Ноїв Ковчег”, соціальна ветеринарна клініка “Хатіко”, БФ “Вірні друзі” у Тернополі, а також міста: Харків, Дніпро, Кобеляки, Гостомель. Під час війни, як написав БФ Shelter, важливо не забувати про допомогу тваринам, особливо в місцях, де ведуться активні бойові дії.

Безкоштовний корм для домашніх улюбленців можна отримати в Тернополі за адресою вулиця Шептицького, 4б та Будного, 12.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.