Вівторок, 25 Червня, 2024

Ідеальне свято для дорослих та дітей – тільки в «Автопорті»

Організація святкування – це завжди велика відповідальність. Особливі труднощі мають місце, якщо на заході будуть присутні діти або ж це взагалі буде дитячим святом. Потрібно забезпечити малим непосидам і розважальну програму, і активні ігри, і частування, яке буде апетитним та корисним для них. А це не так просто, як може здатися на перший погляд. 

Ігрова кімната для дітей – ідеальний відпочинок для кожного

Мережа закладів «Автопорт» знає, як організувати чудові дійства і для дітей, і для дорослих. У ресторані спеціально для найменших відвідувачів створили ігрову кімнату, де вони можуть весело проводити час, поки батьки насолоджуються спілкуванням та застіллям. 

Ця кімната є повністю безпечною – і покриття на підлозі, і інвентар створені із м’яких, екологічно чистих та якісних матеріалів. Вона містить безліч пристосувань для активних ігор для найменших малюків та для дітей більш старшого віку. 

Лабіринти, лазанки, сухий басейн з кульками, величезний надувний батут, гірки – це ще далеко не все. Іграшки, конструктори, столи та стільчики для малювання, барвисті м’які крісла точно не дадуть засумувати. Також в ігровій зоні є сучасна техніка, оригінальні картини та декор, які створюють настрій та радують зір.

Інші особливості сімейного відпочинку в «Автопорті»

Ігрова кімната в приміщенні ресторану «Автопорт» дозволить батькам відпочивати, не турбуючись про дітей – вони будуть у цілковитій безпеці, перебуваючи тут. За порядком слідкує адміністратор і лише для чотирьохрічних та молодших малюків обов’язковим є супровід дорослих.

У меню закладу є дитячі страви, які приготовлені із відбірних, найсвіжіших та найбільш якісних продуктів, що будуть корисними та доречними для малюків із особливим раціоном. Красиве оформлення їжі привабить навіть найбільш вибагливих гурманів. Крім того, можна замовити улюблені наїдки усіх діток незалежно від віку – апетитну піцу чи соковиті бургери. 

Зверніть увагу, що вартість входу у дитячу кімнату є дуже помірною. Можна оплачувати погодинне перебування або ж безліміт, що є набагато вигіднішим та зручнішим. Для святкування дня народження, випускного чи іншого дитячого свята можна орендувати усю кімнату на певний час.

Організувати свято в Тернополі, на якому всім буде цікаво – і дорослим, і дітям, дуже просто – досить завітати в «Автопорт», узгодити дату та меню. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.