Понеділок, 17 Червня, 2024

Сережки кафи – нова модна прикраса, на яку варто звернути увагу

Сережки кафи впевнено завойовують світ. Слід за Голівудом, вони все частіше зустрічаються в повсякденному житті. Придивіться до вушок тернопільських панянок, і ви обов’язково побачите такі сережки. Будьте певні – вони привернуть вашу увагу. Можливо навіть сподобаються настільки, що одразу захочеться купити кафи. І не дивно – адже це сучасно, оригінально і стильно. 

Що ж таке кафи

Це різновид сережок з особливим видом кріплення, схожим на зажим. По формі та розмірах бувають дуже різними: від мінімалістичних кілець, що кріпляться на верхню або середню частину вушного хрящика, або витончених подовгастих моделей, які прикрашають мочку, до масивних фантазійних прикрас, які закривають майже все вухо. 

Останній вид, до речі, прийнято носити лише на одному вусі, інше прикрашають невеличкою сережкою, що пасує по кольору та стилю. Зачіски до таких сережок також потрібні відповідні, щоб повністю відкривати вухо. 

Однією з переваг, таких сережок є те, що вони не потребують проколювання вух. Хоча існують моделі, які поєднують в собі звичайну сережку, що кріпиться на мочку та кафи, що кріпиться зверху вуха за хрящик, і з’єднуються одним чи декількома ланцюжками. 

Хоча кафи досить оригінальна прикраса, але зараз вона вважається доречною до будь-якої ситуації, і є прийнятною навіть для ділового стилю. І знову ж таки, завдяки тому, що різноманіття моделей величезне. 

Кріплення сережок кафи

Так як сережки мають оригінальне кріплення, то спершу може бути незвично їх одягати. Головне правильно відрегулювати міцність затиску, щоб не загубити прикрасу і, водночас, не перетискати вухо. Але потрібно один раз знайти необхідний баланс, і після цього це вже стане звичною справою. Триматися міцно будуть і легкі невеликі сережки, і масивні моделі. Але до важких доведеться звикати поступово, одягаючи спершу на короткий час, щоб вухо звикло до значної ваги. Пізніше вага вже не буде відчуватися. Як і будь-які прикраси, кафи можуть бути золотими чи срібними, з дорогоцінним камінням та перлами або з штучними каменями. Різноманіття стилів справді велике. Тож обрати можна на будь-який смак та бюджет. 

Догляд за сережками кафи

Догляд за сережками кафи не відрізняється від догляду за іншими ювелірними прикрасами. Потрібно лише оберігати їх від впливу абразивних речовин та хімічних сполук, інколи промивати в теплій воді з спеціальним миючим засобом або протирати серветками для ювелірних прикрас. Якщо дотримуватися правил, то сережки довго зберігатимуть початковий блиск. 

Тож сережки кафи вартий уваги варіант для кожної модниці, відвідайте офіційний інтернет-магазин “Столична Ювелірна Фабрика” та оберіть прикрасу, що буде доповненням вашої індивідуальності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.