Вівторок, 18 Червня, 2024

Вибираємо душову систему для дому в Тернополі: на що звернути увагу

Напевно для кожного тернополянина приймання душу є невід’ємним щоденним ритуалом. Тому, важливо, щоб ванна кімната та її елементи були не лише стильними, але й комфортними та якісними. Якщо ви любите не витрачати зайвий час на мийні процедури, радимо подбати про надійну душову систему.

Душова система з термостатом чи змішувачем

Однією з головних переваг душової системи є те, що її можна встановити як в душовій кабіні, так і безпосередньо над ванною. Тому душові системи поділяються за видом, типом монтажу та за типом змішувача. Розглянемо більш детально кожен з них.

  • Зовнішні душові системи. В цьому типі всі елементи душу розташовані на зовнішній стіні. Єдине, що може бути приховане – це комунікації з водою. Перевагою зовнішніх душових систем є те, що ви можете без проблем їх встановити навіть у вже готовому інтер’єрі. Окрім цього кронштейн дозволяє регулювати висоту лійки. Це досить зручно, якщо в домі є діти.
  • Душові системи з внутрішнім монтажем. Вони практично повністю приховані в стіні. Зазвичай, зовні видно лише лійку, шланг та блок управління. Душові системи з внутрішнім монтажем мають акуратний вигляд. Однак, є певні нюанси. Вони зазвичай є дорожчими й складнішими у монтажі. В той самий час встановити душову систему цього типу можливе лише на стадії проведення ремонту.
  • Душові системи з термостатом. Вони є найбільш популярними серед користувачів. Зокрема, душова система з термостатом обладнані термостатичним змішувачем, завдяки чому здійснюється подача води визначеної температури. Тобто, якщо ви задасте конкретну температуру воду, термостат забезпечить її регулювання. Душові системи мають вмонтований обмежувач температури, тому ви можете не хвилюватися, що отримаєте опіки чи потрапите під холодний струмінь.
  • Натомість душова система зі змішувачем не має температурного регулювання як у термостаті й користується значно меншою популярністю. Вона підійде для домівок, де невеликий тиск води, для людей похилого віку, які звикли до стандартного душу, а також якщо ви маєте намір облаштувати душ і раковину в одному стилі.

Де купити душові системи з термостатом в Тернополі

В Тернополі є чимало магазинів сантехніки, які пропонують придбати продукцію різних виробників та за різними цінами. Однак, не завжди сантехніка є якісною та зможе послужити довгі роки.

Натомість великий вибір надійних душових систем з термостатом представлений в інтернет-магазині hansgrohe. Зручний функціонал сайту дозволяє за лічені хвилини обрати необхідний тип душової системи за типом монтажу, кольором, управлінням, витратами води, кількістю типів струй, довжиною шланга та формою.

Наприклад, чудовим варіантом стане Душова система hansgrohe Raindance Select E 150 з термостатом SemiPipe 27293000 хром. Ця система має декілька типів струменю – дощова струмінь збагачена повітрям та два види масажних струменів. Управління душем здійснюється за допомогою обертання рукоятки, система має регульований обмежувач температури гарячої води.

Якщо у вас виникли питання щодо вибору душових систем, менеджери hansgrohe допоможуть вам зробити правильний вибір.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.