Вівторок, 25 Червня, 2024

Як тернополянам оцифрувати електронну книжку з дому?

Тернополяни продовжують оцифровувати трудові книжки, пише ternopil-future.com.ua. Як це зробити, не виходячи з дому?

Полегшення життя для тернополян

Цифровий підпис, відсканована трудова книжка, Інтернет — все, що потрібно для створення електронного документа про ваш стаж. Якщо не можете відсканувати трудову книжку, можете подати офіційний документ про світ досвід роботи. Це допоможе слідкувати за пенсією, заробітною платою, сплаченими податками за всі роки.

Володимир Івахов, заступник начальника головного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області, коментує, оцифрований трудовий стаж допомагає контролювати свої особисті дані. Для цього не потрібно навіть виходити з дому, що є досить зручно на час карантину.

Всю інформацію треба завантажити в особистий кабінет на сайті пенсійного фонду.

Додаткова інформація

5 лютого за оцифрування трудових книжок проголосували у Верховній Раді України. Функцію затвердили ще у 2020 році. Саме протягом наступних п’яти років усі документи про стаж роботи переведуть в електронний формат. Однак паперові трудові книжки будуть залишатися актуальними.

До Пенсійного фонду Тернопільської області надійшло більше 5 тисяч заявок. Працівники оцифрували майже всю інформацію.

Всі роботодавці зобов’язані переводити трудові книжки своїх найманих працівників у цифровий формат. Поставу прийняли 27 листопада 2019 року. Вся інформація зберігається в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.Кожен охочий може ознайомитись зі своїми оцифрованими документами на електронному ресурсі https://portal.pfu.gov.ua/. Треба зайти у розділ «Електронна трудова книжка». На сайті вказана інформація з 1998 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.