Вівторок, 18 Червня, 2024

Вибираємо пластикові вікна в Одесі: на що звернути увагу

Сучасні будинки та квартири важко уявити без металопластикових вікон, які виконують не лише естетичну функцію, але й забезпечують терморегуляцію в помешканні. Оскільки металопластикові вікна https://www.alias.od.ua/ceny-2 мають довгий термін експлуатації, варто подбати про їхню якість та безпечність.

Головні критерії при виборі металопластикових вікон

Перш за все, при виборі конструкції варто звернути увагу на профіль, який є основою вікна. Для того, щоб в помешканні була хороша тепло- та шумоізоляція, профіль має бути якісним та товстим. Зазвичай виробники дають гарантію на профільну систему. Показником якості конструкції є гарантія щонайменше 10 років або й більше.

Ще одним важливим критерієм є склопакет, який має надійно захищати від вологості та холоду. Для відповідності параметрам якості склопакет повинен бути виготовлений з загартованого скла, забезпечувати звукоізоляцію, термоізоляцію та захищати від сонця.

Не слід економити й на фурнітурі. Металопластикове вікно має досить велику вагу. І якщо його постійно відчиняти та зачиняти, рухомі частини можуть зазнати пошкоджень. Тому, рекомендується купувати вікно з петлями, виготовленими з міцної сталі.

Звичайно, не останню роль відіграє монтаж вікон. Якщо вікно встановлене неправильно, воно не забезпечить потрібного рівня тепло- та звукоізоляції. Натомість може виникнути ще чимало інших неприємностей таких як цвіль, протяги та промерзання вікон на стику з отвором.

Де придбати якісні металопластикові вікна в Одесі

Якщо ви бажаєте встановити металопластикові вікна, що надійно служитимуть протягом багатьох років, варто звернутися до «Аліас-Одеса» https://www.alias.od.ua/. Компанія давно працює на ринку України і пропонує чималий вибір металопластикових вікон за оптимальною ціною та якістю.

Наприклад, хорошим варіантом є металопластикові вікна VEKA EUROLINE. Вони виготовлені з високоякісного пластику та обладнані спеціальними армуючими підсилювачами. Завдяки цьому конструкція є більш стабільною. Високий рівень звукоізоляції забезпечить тишину та комфорт в домі.

Варто додати, що на сайті «Аліас-Одеса» є віконний калькулятор. Обравши необхідні параметри, система за декілька секунд підрахує приблизну вартість металопластикових конструкцій. Завдяки зручній функції, ви зможете вірно розпланувати свій бюджет.

В компанії є можливість придбати вікна за індивідуальним замовленням – з врахуванням будь-якої конфігурації, наповненості та складності виробництва. Якщо у вас виникають труднощі з вибором, менеджери компанії завжди нададуть відповіді на питання та допоможуть визначитися з параметрами вікон.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.