Понеділок, 22 Липня, 2024

Як обрати електричну духовку Candy?

Придбання побутової техніки на кухню — довгострокове вкладення грошей. Особливо це стосується вбудованих духових шаф — обрана модель має бути надійною, безпечною та функціональною. Всім цим критеріям відповідають духовки Candy, які можна придбати у магазині Stylus.ua за вигідною ціною та гарантією від виробника. Варто зазначити, що навіть найякісніша духовка Candy зможе задовольнити ваші потреби тільки якщо ви правильно визначитеся із її параметрами.

Який потрібний розмір духовки?

Все залежить від вільного місця на вашій кухні та розмірів кухоного гарнітуру:

  • для невеликих кухонь підійдуть духовки розміром 50 см, що лаконічно впишуться у інтер’єр та не займуть багато місця;
  • власники просторих кухонь можуть придбати духовку розміром 60 см — таке рішення дає найбільше можливостей під час приготування їжі.

Які базові функції мають бути у духової шафи?

Хоча моделі духових шаф Candy можуть мати дуже різноманітний функціонал, існують основні режими роботи, які буде використовувати кожен, хто готує їжу:

  1. режим нижнього нагрівання — мінімальний розігрів, якого вистачить для приготування більшості простих та класичних страв;
  2. верхня температура — дає можливість добре запекти страву та досягти хрусткої скоринки на її поверхні;
  3. гриль — додатковий електричний нагрівач, за допомогою якого ви отримаєте пряне підсмаження та надасте страві тонкого ароматного смаку.

Наявність цих функцій гарантує, що ви зможете приготувати все необхідне не тільки для звичайної вечері, але навіть для святкового столу.

Корисні додаткові можливості

Існує безліч функцій, які допомагають зробити процес приготування їжі швидше та простіше. Наприклад, таймер допоможе виставити потрібний час роботи духовки та захистить продукти від пригоряння, а функція швидкого нагрівання заощадить ваш час, дозволяючи швидко розігріти духовку до необхідної температури. Ще зручніше користуватися духовими шафами з дисплеєм, на якому відтворюються всі ключові параметри роботи.

Духовки італійського бренду Candy відносяться до бюджетного класу, тому приємно здивують своєю ціною. В той самий час, кожна модель відповідає європейським стандартам якості та здатна спростити щоденну рутину на кухні. Купуйте духові шафи Кенді на сайті Stylus.ua — отримуйте якісну техніку за вигідною ціною та з гарантією від виробника!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.