Неділя, 14 Липня, 2024

Як обрати найкращий майданчик для торгівлі криптовалютою в Тернополі

Криптовалюта з кожним роком стає все більш надійним інструментом, завдяки якому можна не лише надійно зберігати коштів, але й робити вкладення та отримувати непоганий дохід. Операції з криптовалютою проводять на спеціальних майданчиках – біржах.

Кожна біржа має свої особливості. В одних – більш зручний інтерфейс, інші пропонують розширений функціонал чи спеціальні налаштування безпеки. При виборі криптобіржі зверніть увагу на головні критерії: комісію, репутацію, вимоги до верифікації, платіжні опції, ліквідність та кількість торгових пар.

Чому варто обирати StormGain

Зараз на ринку працюють чимало криптобірж, тому перш ніж починати роботу, слід ознайомитися з можливостями майданчика та його функціоналом.

Хороші рекомендації отримала криптобіржа StormGain. Це чудовий варіант для обміну та торгівлі криптовалютою. На біржі можна торгувати такими видами криптовалют як Dash, Monero, Tron, Bitcoin та іншими.

В платформі є власний торговий термінал та стандартна реферальна програма і програма лояльності. Мінімальний депозит для торгівлі на криптобіржі становить лише 50 доларів.

Варто додати, що головною особливістю StormGain є можливість майнінгу біткоїну без наявності спеціального програмного забезпечення чи великих комісій. Кожен користувач отримує криптовалютний гаманець. При цьому клієнтам гарантують підвищений рівень безпеки та конфіденційності інформації.

В чому відмінність брокера Kuna

Ще одним надійним брокером є криптобіржа Kuna, що включає в себе три компанії. Цікавим є той факт, що власником бренду Kuna є українець Михайло Чобанян. Послугами криптобіржі активно користуються близько півмільйона криптотрейдерів.

В Kuna є можливість працювати з двома десятками видів криптовалют. Також на криптобіржі представлені спеціальні мобільні програми для купівлі чи продажу цифрових активів.

Досить зручним є те, що криптобіржа ставить вимоги про депозит в досить маленькому розмірі. Це може бути навіть 10 гривень. Компанія пропонує широкий вибір платіжних систем для виведення валюти.

Криптобіржа Kuna відзначається простим інтерфейсом і в той самий час працює багатофункціональний мобільний додаток, який дозволяє швидко проводити купівлю чи виведення коштів. Фактично єдиним недоліком системи є дещо менший вибір активів, ніж в конкурентів та відсутність програм стейкінгу й інвестиційних рішень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.