Вівторок, 18 Червня, 2024

Як стати айтішником у Тернополі?

Якщо існують користувачі інтернета, то, апріорі, мають бути й ті, хто створює сайти та обслуговує їх.  А оскільки світова мережа вдосконалюється та розширюється, відповідно зростає й попит на фахівців IT-галузі.

В цій статті ми розповімо, що з себе являє навчання на айтішника, та як записатися на онлайн курси в Тернополі.

Чим відрізняється програміст від айтішника?

IT-галузь — це загальна назва направлення, що об’єднує понад півсотні професій, які часто плутають між собою, наприклад, айтішник і програміст. Чим вони відрізняються?

Програміст, по визначенню, — людина, яка створює, алгоритми програм, використовуючи спеціальну мову, яких загалом вже налічується  кілька сотень. 

Своєю чергою, айтішники — це розробники інтерфейсів, аккаунт-менеджери, системні адміністратори тощо. Тобто на відміну від програміста, який має знати декілька мов програмування, айтішник може не знати ні одної, але бути крутим фахівцем на своєму напрямку. 

IT-фахівець з нуля — це реально!

Отже, що потрібно, щоб “увійти в айті” без попередньої підготовки? Для початку ознайомтесь з переліком професій та кваліфікацій, складіть базове уявлення про IT-ринок, його напрямки, типи компаній. Таким чином, ви складете уявлення про роботу в цій галузі,  зможете ставити грамотні питання, щоб остаточно визначитись, що вам більше підходить.

Далі, сплануйте своє навчання. Вибір методу, як правило, залежить від декількох факторів. 

Це:

  • вільний час, який ви можете витратити на здобуття освіти;
  • формат навчання;
  • бюджет навчання.

Сьогодні на айті-фахівців вчаться:

  • самостійно, за допомогою відповідних ресурсів (Pluralsight, Udemy);
  • в IT-школах, самостійних та заснованих компаніями;
  • в вищих навчальних закладах.

І якщо з підходом до самоосвіти та навчанням у виші все більш-менш зрозуміло, то вибір ай-ті школи або курсів часто викликає питання, адже всі бояться купувати “кота в мішку”. На що звернути увагу в такому випадку? Головні ознаки хорошої IT-школи  — баланс між теорією та практикою, реальна опіка ментора в процесі навчання та можливість працевлаштування по закінченні школи.

 Як стати айтішником в Тернополі?

IT-школа онлайн Lemon. School пропонує всім, хто хоче вчитися на айтішника, зробити це дистанційно. 

Як це виглядає?

На цей момент у школі існує чотири основних напрямки: маркетинг, розробка, керування, дизайн. Оберіть, що вам більше підходить, виходячи з власних здібностей та нахилів. На заняттях ви отримаєте як теоретичні, так і практичні навички, що є однією з важливих складових успіху.

Ще один суттєвий момент — після закінчення курсів кращим учням Lemon. School буде запропонована можливість стажування в серйозних IT-компаніях. В нашій онлайн-школі існує окремий відділ, що займається працевлаштуванням випускників. Не змарнуйте можливість  змінити своє життя на краще.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.