Вівторок, 18 Червня, 2024

Українці зможуть спілкуватися з державними органами через месенджери

Новий уряд продовжує дивувати впровадженням електронних ресурсів. Міністр Дмитро Дубілет анонсував  запуск спілкування з владою через Viber чи WhatsApp. Повідомляє «Ternopil-future».

За словами Дмитра Дубілета він разом з командою готує своєрідну революцію у взаємодії державних органів з простими громадянами.

При цьому звертатися до влади можна буде через популярні месенджери, які українці використовують щодня. Якщо ж у вас на смартфоні не встановлені месенджери, ви матимете можливість скористатися їхніми веб-версіями.

Подібна взаємодія громадян з державними органами має ряд переваг. Перш за все, це звільнить бюджет від зайвих витрат. Також нововведення дозволить більш якісніше обслуговувати українців. Адже часто в письмових зверненнях громадяни не вказують всіх нюансів, через що отримують формальні відписки від влади. Натомість в месенджерах заявник зможе уточнити деталі і отримати повноцінну відповідь.

Дмитро Дубілет розповів, що найцікавішим в електронному сервісі буде те, що чиновники зможуть відповідати на листи громадян з віддалених робочих місць. Таким чином робочі місця для чиновників створюватимуть не лише в Києві, а й в регіонах. Найбільшу увагу уряд зверне на ті регіони України, де існують проблеми з працевлаштуванням. Тому, держслужбовці як варіант зможуть працювати, не покидаючи рідне місто.

Також чат у месенджері  дозволить контролювати роботу працівників і виявляти випадки надання неякісних консультацій. За якісну роботи працівники отримають фінансове заохочення.

На днях перші консультації через месенджери запровадили в сфері Міністерства соціальної політики, згодом їх планують поширити на всі інші напрямки діяльності уряду.

Нагадаємо, в Кабінеті Міністрів планують запровадити електронні права і віртуальні номерні знаки. В уряді запевнили, що нові електронні послуги почнуть діяти найближчим часом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.