Середа, 22 Травня, 2024

Як тернополянам правильно обрати велосипед та аксесуари до нього

В умовах постійного відключення світла та пробок на дорогах саме велосипед є найбезпечнішим видом транспорту, який допоможе швидко дістатися до місця роботи чи прогулятися за містом у вихідний день. Напевно найкращим варіантом, що дозволить чудово пересуватися як по хорошій дорозі, так і по дорозі з вибоїнами та з перешкодами є гірський велосипед.

На що звернути увагу при виборі гірського велосипеда

Гірські велосипеди найчастіше обирають тернополяни, які їздять переважно не асфальтованою дорогою, а пересічною місцевістю. Головними перевагами цього виду двоколісного транспорту є якісна та міцна конструкція, невибагливість в обслуговуванні.

Перш ніж купити гірський велосипед, варто визначитися з розміром вашого бюджету, адже від цього фактору залежать якісні та технічні характеристики транспорту. Варто пам’ятати, що бажання економії часто може призвести до того, що гірський велосипед послужить власнику не надто довго і може зламатися навіть через декілька тижнів.

Наступним фактором, який потрібно врахувати під час покупки, є технічні характеристики. А саме: кількість швидкісних режимів, якість тросів, перемикачів та діаметр ободів. Тому, слід купувати двоколісний транспорт в спеціалізованих магазинах, адже досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір та нададуть відповідь на усі питання покупця.

Варто додати, що гірські велосипеди бувають декількох видів – двопідвіси та хардтейли. Двопідвіси обладнані амортизаторами спереду та ззаду, вони є досить важкими й краще підходять для поїздок по лісах чи гірських дорогах. Своєю чергою хардтейли мають легшу вагу і значно меншу ціну.

Купити якісний гірський велосипед в Тернополі

В Тернополі практично немає спеціалізованих магазинів, де можна купити гірський велосипед з чудовими технічними характеристиками. Натомість великий вибір моделей двоколісного транспорту представлений в інтернет-магазині veliki.ua, де можна купить мтб.

Наприклад, хорошим варіантом є велосипед 27,5 Pride MARVEL 7.3 рама. Модель чудово підійде як для заміських прогулянок, так і для поїздок містом. Рама виготовлена з міцного та легкого алюмінієвого сплаву, через що не піддається корозії. Pride Marvel 7.3 є чудовим вибором для любителів активної велосипедної їзди.

Коли вулиці Тернополя достатньо не освітлюються ввечері, варто подбати про світло для велосипеда. Аксесуари також можна обрати у veliki.ua, серед яких різні види ліхтарів, велосипедні фари, налобні світильники, лампи світлодіодні та інше освітлення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.