Неділя, 14 Липня, 2024

Як вписати посудомийку в інтер’єр приміщення

Однією з головних помічниць на кухні є посудомийна машина. Купуючи прилад, варто вибрати модель за функціоналом. Але не менш важливо завчасно продумати, де саме вона буде стояти. Поруч повинні знаходитись комунікації. Важливо також гармонійно вписати в інтер’єр побутову кухонну техніку. Про те, як це зробити правильно, читайте далі.

На якому типі виробів зупинитись

На те, наскільки гармонійним буде поєднання посудомийки з кухонним інтер’єром, впливає саме тип виробу.

Окремостояча

Оскільки передня панель корпусу посудомийної машини буде знаходитись на видноті, важливо, щоб вона добре поєднувалась із кольором і дизайном інших приладів. Наприклад, щоб уся побутова техніка була виконана у сріблястому, білому або чорному кольорах. Таким чином можня досягти цілісної картинки.

Компактна

Ідеальний варіант для малогабаритних кухонь. Такі посудомийки набагато менші за повногабаритні моделі. Це впливає на завантаження, але функціональність приладів залишається на належному рівні.

Зручність компактних посудомийних машин у тому, що їх можна поставити в нішу кухонного гарнітура, на стільницю, помістити на стелаж. Щоб домогтися стилістичної єдності з оточуючими предметами, потрібно використати той же принцип, що й у випадку з повногабаритними версіями. Тобто купити всю техніку в одній колірній гамі.

Вбудована

Найпростіший варіант, при якому колір і стиль виробу відходять на задній план. За такого монтажу посудомийна машинка буде повністю прихована в меблях, тому її фасад нічим не відрізнятиметься від меблевого гарнітура.

Прив’язка приладу до комунікацій

Вибираючи місце, де буде стояти машина для миття посуду, потрібно відразу передбачити близькість розташування необхідних комунікацій. Спростити підключення приладу до водопроводу й каналізації можна, встановивши його поруч з мийкою. Таким чином для встановлення посудомийки не доведеться прокладати додаткові труби.

Машина працює від електромережі і потребує підключення до розетки із заземленням. Часто її ховають за меблями, але краще, коли до неї є вільний доступ. Це дозволить у разі екстреної ситуації швидко висмикнути вилку, не рухаючи прилад.

Який час є найкращим для монтажу посудомийки

Придбати кухонну помічницю можна у будь-який час. Але вписати її в інтер’єр кухні найпростіше на стадії капітального ремонту.

Щоб розміщення усіх меблів і техніки на кухні було зручним, потрібно створити проект або хоча б креслення, де і що буде стояти. Це дозволить заздалегідь правильно підвести комунікації. Поруч з приладом  не зайвими будуть шафи для чистого посуду, а також для миючих засобів, ополіскувачів, засобів для пом’якшення води.

Вписати посудомийку в кухню, де вже проведений ремонт і підібрані меблі, складніше. Можливо, доведеться зрушити або й взагалі прибрати якусь тумбу, шафку. Важливо також, щоб машинка не сусідствувала з плитою, поруч знаходилась розетка. У випадку, якщо неможливо нічого вигадати, виходом із ситуації є покупка компактного настільного приладу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.