Вівторок, 18 Червня, 2024

Як вибрати електросамокат для дитини

Як відірвати дитину від гаджетів? Купуйте йому електросамокат. Пристрій для швидкої їзди допоможе усунути вектор захоплень.

До вибору дитячого електротранспорту слід підходити відповідально. Якщо ви збираєтеся купити електросамокат в Києві, то, вибираючи пристрій, необхідно враховувати ряд його характеристик, які читайте в нашій статті.

На що звертати увагу при покупці

Експлуатаційні характеристики, безумовно, важливі, і ми розповімо нижче. Але ми хочемо наголосити на емпіричних моментах, які мають значення при покупці транспортного засобу для дитини або підлітка.

По-перше, головне – безпека. Не рекомендується купувати одразу потужний електросамокат. Є чіткі критерії визначення моделей для дітей віком до 14 років, серед них є що вибрати.

При виборі мають значення фінансові можливості сім’ї. Але якщо є різні варіанти, варто вибрати популярну марку, для підлітків такі дрібниці часто мають велике значення.

Забарвлення теж важливе. Тут варто прислухатися до думки дитини: зрештою це єдиний параметр, в якому право вибору можна повністю довірити юному користувачеві.

Технічні характеристики

Представлені у магазинах Тернополя моделі відрізняються експлуатаційними характеристиками. При виборі транспортних засобів для дітей варто вивчити такі критерії:

  1. Потужність. Дитині потрібний безпечний, а отже, не надто потужний транспорт. Не варто купувати пристрої з потужністю двигуна понад 500 Вт.
  2. Діаметр колеса. Від параметра залежить прохідність та маневреність самокату. Чим більше колесо, тим вища прохідність. Якщо у дворі та на тротуарі рівний асфальт, можна купити самокат з колесами 6,5-8 дюймів. Прохідність важлива при їзді бездоріжжям.
  3. Ємність аккумулятору. Для дитячого дозвілля не потрібні надйомкі АКБ. Можна придбати модель із невеликим ресурсом батареї (до 300 ВтЧ), але з якісних матеріалів, які забезпечать її довговічність. Крім того, ємні АКБ мають велику вагу, для дитини це стане зайвим навантаженням.

По висоті кермо має бути приблизно на середині грудей або трохи нижче. По можливості варто вибирати моделі з регулюванням висоти кермової стійки.

Розглядайте моделі, максимальна швидкість розгону яких не перевищує 30 км/год. Більшість дітей люблять відчувати залізного друга на межі можливостей, тому краще відразу обмежити вибір транспорту з безпечним швидкісним режимом.

Не забудьте про захист: шолом та світловідбиваючі елементи потрібні обов’язково, додатково придбайте захисний жилет, наколінники та налокітники.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.