Середа, 22 Травня, 2024

Як вибрати каблучку на заручини

Вибір каблучки для заручин відповідальний і бентежний момент для кожного чоловіка, адже хочеться під час освідчення здивувати та потішити майбутню наречену. Традиційно пропозиція одруження є несподіванкою для дівчини, тож каблучку доводиться купувати таємно, не радячись з коханою. Це дуже ускладнює і так непросте завдання. Подивимося, що потрібно врахувати при купівлі каблучки на заручини, щоб зробити правильний вибір.

Яку каблучку вибрати

Для того, щоб не розгубитися та придбати каблучку, яка пасуватиме та справді сподобається дівчині, потрібно врахувати багато нюансів. 

Перш за все, потрібно визначитися з виглядом прикраси. Класичним варіантом вважається тонка каблучка з діамантом. Але чітких правил не існує, і вона може бути будь-якою. Тут важливо врахувати смаки дівчини. Для цього варто уважно придивитися до прикрас, які вона носить. Звертайте увагу на щоденні, а не на ті, які одягає на особливі події, адже ваш подарунок вона носитиме не знімаючи. Якщо серед них масивні предмети з великими каменями, то й каблучка на заручини має відповідати такому стилю, щоб пасувати до решти коштовностей. 

Також зверніть увагу на те, з якого металу переважна більшість прикрас. І хоча традиційна каблучка золота, та якщо дівчина любить срібні вироби, то й дарувати потрібно таку чи з білого золота або інших світлих дорогоцінних металів, так щоб вона добре поєднувалася з рештою прикрас і не змушувала відмовлятися від улюблених речей.

Вибір каменя на обручці – ще один момент, на який варто звернути увагу. Традиційно це діамант, але може бути будь-який інший чи навіть поєднання декількох видів. Найпоширенішими варіантами є:

  • сапфір – яскравий синій камінь
  • рубін – має насичений темно-червоний колір
  • топаз – може бути різних кольорів і відтінків, зазвичай синій чи голубий
  • смарагд – камінь зеленого кольору

Тут знову вся справа в смаках дівчини. Зверніть увагу на її колір очей та волосся, придивіться, яким кольорам надає перевагу в одязі, а можливо у неї вже є інші прикраси з каменями.

Як дізнатися розмір каблучки

Якщо ви вже визначилися з зовнішнім виглядом каблучки, то залишається ще один важливий критерій вибору – розмір прикраси. Це найскладніше завдання. Якщо хочеться зробити справжній сюрприз, доведеться проявити винахідливість. Інколи для вирішення цього завдання чоловіки шукають змовників у вигляді найкращої подруги, сестри чи брата нареченої, які мають доступ до прикрас дівчини, знають розмір каблучки чи можуть ненав’язливо запитати. Але якщо хочеться діяти таємно і не посвячувати в справу нікого, то доведеться постаратися. 

Врахуйте, що каблучку на заручини носять на безіменному пальці: за православними традиціями на лівій руці, а за католицькими – на правій. Важливо те, що зазвичай пальці на різних руках мають неоднаковий розмір: у правші трохи товстіші на правій, у шульги навпаки. Також пальці неоднакові протягом дня, найбільшими будуть в другій половині, а також в спеку.

Щоб виміряти розмір пальця, можна скористатися моментом, коли дівчина спить. Ниткою чи стрічкою обведіть палець, але не перетискайте, зробіть позначку, зніміть стрічку, а потім виміряйте отриману довжину лінійкою. Значення поділіть на число Пі (3,14) – це і буде розмір каблучки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.