Понеділок, 17 Червня, 2024

Заморожена кукурудза доставка Київ – корисні, смачні ласощі

Кукурудза в зернах – один з найкращих літніх продуктів для дорослих та дітей з неповторним смаком та ароматом, відноситься до групи крохмалистих овочів. Споживачам вона доступна у свіжому, консервованому чи замороженому вигляді. Любителям соковитих, поживних, солодких ласощів не потрібно чекати літа, щоб її спробувати. У зимовий період заморожена кукурудза доставка Київ на вашу адресу, доступна для покупки в інтернет-магазині «ГрінШоп» за демократичною вартістю 67 грн за 1 кг.

Чому вона заслуговує на місце у вашому раціоні?

Популярність кукурудзи замороженої в зернах пояснюється як її смаковими якостями. Метод шокової заморозки зберігає смак, аромат, колір, структуру, всі корисні властивості, властиві свіжій кукурудзі. Це екологічно чистий, корисний поживний продукт, де міститься багато вітамінів (А, С, Е, К, групи В). У її складі є мінерали (кальцій, магній, залізо, фосфор, селен), понад 18 амінокислот, клітковина.

Заморожена цукрова кукурудза – смачний інгредієнт для приготування страв: супів, гарнірів, закусок, салатів, випічки. Вона вимагає додаткової обробки, готова до вживання, швидко готується. Крім того, має цінні лікувальні властивості:

  • Заморожені зерна кукурудзи є багатим джерелом розчинної та нерозчинної клітковини, у волокні міститься з’єднання інозитолгексафосфат, яке запобігає росту раку товстої кишки.
  • Овоч має низьку калорійність (123 ккал на 100гр. продукту), містить мало жирів, тому підходить для людей з діабетом, а також стежить за своєю вагою, фігурою. Знижує рівень холестерину, зміцнює стінки судин, нормалізує рівень цукру, покращує метаболізм.
  • Є гарним джерелом каротиноїдів, що допомагають покращити здоров’я очей.
  • Заморожені зерна кукурудзи стабілізують роботу ендокринної, нервової, травної системи, регулюють обмін речовин, підвищують імунітет, покращують пам’ять.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.