Понеділок, 17 Червня, 2024

Дарують світло: інклюзивний майданчик для дітей відкрили у Тернополі

Біля «Карітасу» відкрили майданчик для дітей з інвалідністю. Ігрова зона повністю підлаштована для особливих потреб людини. Діти перебувають у безпеці та дізнаються щось нове, пише ternopil-future.

«Подаруй світло»

Біля благодійного фонду «Карітас» у Тернополі облаштували інклюзивний майданчик для дітей. Фірма-підрядник дала 10 років гарантії на всі ігрові елементи.

Інклюзивний майданчик «Подаруй світло» створили за кошти майже сотні благодійників і Тернопільської міської ради. Прізвища всіх волонтерів прописали на банері біля входу. Сергій Кічула довго займався збором грошей. Каже, витратили більш ніж 800 тисяч гривень, але змогли втілити в реальність все заплановане.

Отець Андрій Марчук, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» коментує, над схожим проєктом працювали не вперше. Згадує про соціальне таксі, яке віднедавна працює у місті. Проте благодійники «Карітасу Тернопіль» не планують зупинятися, бо мають ще багато ідей для різних проєктів.

Підрядники працювали над створенням майданчика протягом одного місяця. Встановили 17 елементів для ігор, освітлення, музичний супровід, на землі гумове покриття. Батьки вже приводять дітей погратися. Коментують, що задоволені якістю виконаної роботи та не хвилюються через безпеку діток, адже вони відчувають турботу. Ігрові елементи створені спеціально для дітей з інвалідністю, їхньому фізичному здоров’ю немає загроз. Про це розповідає директор компанії, що займалася установкою, Назар Шманько.

Інклюзивний майданчик «Подаруй світло» у Тернополі відкрили за участі священиків. Представники духовенства освятили територію, а волонтери перерізали червону стрічку.

Владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ, назвав цей майданчик місцем надії для дітей з особливими можливостями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.