Вівторок, 25 Червня, 2024

Фанатам «Зоряних війн» присвячується: у Тернополі встановили пам’ятник за 8 тисяч доларів

Пам’ятник майстру Йоді з серії фільмів «Зоряні війни» встановили у Тернополі. Ініціатор впевнений, що скульптура привабить до міста туристів з інших країн, пише “ternopil-future.com.ua“.

Пам’ятник героєві фантастичного міжгалактичного всесвіту поставили біля ресторану на тернопільській вулиці Качали. Про це повідомили на сторінці «Master Yoda у Тернополі». Ініціатори створення скульптури вважають, що місто стане більш затишним і привабливим.

Майстер Йода, настоятель, міжгалактичний вчитель, батько, Лисий — ресторатор Тарас Ковальчук охарактеризував скульптуру в дописі на своїй сторінці у соціальній мережі.

Сергій Кутузов керував створенням проєкту. Кошти збирали через Інтернет, а також завдяки допомозі благодійників. Ще у травні на Фейсбук-сторінці написали, що мають 2 тисячі доларів, хоча потрібно було 8 тисяч доларів. Займалися і створенням ділянки навколо пам’ятника майстру Йоді.

Міжгалактичний вчитель завдяки «Зоряним війнам» прославився на весь світ. У Тернополі теж багато фанатів серії фільмів. Перший епізод вийшов у прокат у 1977 році, однак у 2020 році досі залишається величезна армія прихильників медіафраншизи. Організатори обрали саме цього героя не лише через власні смаки у кінематографі, а й через те, що багато рис майстра Йоди є актуальними у наш час, зокрема і цитати героя. Скульптура має прихований сенс — внутрішня сила та зосередженість на своїх діях. Схожий пам’ятник є у Києві та інших містах України.

Відгуки про нову скульптуру серед тернополян неоднозначні. Люди розділилися на два табори: одні не розуміють чим пам’ятник привабить туристів, а іншим до вподоби «тернопільський Йода». 10% зібраних на проєкт грошей передали у Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.