Вівторок, 18 Червня, 2024

Казка біля хати: чоловік з Теребовлянщини облаштовує подвір’я скульптурами

Село Кровинка у Теребовлянському районі славиться не лише мальовничими краєвидами, а й подвір’ям одного із жителів. Чоловік створює скульптури з різних матеріалів, щоб прикрасити свій двір, пише “ternopil-future.com.ua“.

Житель села Кровинка Теребовлянського району Тернопільської області створює скульптури з дерева, бетону, сталевого дроту тощо. Багато водіїв, незалежно від розміру транспорту, зупиняються біля подвір’я пана Олега Котика. А все тому, що оформлення двору я є незвичайним для людей.

Оксана Котик, дружина пана Олега, розділяє захоплення чоловіка та завжди його у всьому підтримує. Пара навчалася у Теребовлянському вищому училищі культури. Тому мистецтво — важлива частина їхнього життя. Олег Котик працює викладачем у навчальному закладі. Допомагає і Руслан, брат Олега.

Подружжя виховує двох дітей. Яна та Артем є головними критиками і натхненниками. Діти давно впевнені, що пов’яжуть своє життя із мистецтвом.

Колись один із викладачів порадив чоловікові використовувати цемент. Адже цей матеріал є найнадійнішим з-поміж інших і служитиме багато років. Олег Котик розповідає, спочатку треба виготовити металевий каркас, натягнути спеціальну сітку, готувати бетон, накласти розчин шарами та далі оформлювати згідно із ескізом.

Іншим жителям села подобаються витвори їхнього односельчанина, однак кажуть, краще показати їх на всю Україну. Пропонують розмістити скульптури у якомусь парку або місці, де творіння зможе побачити багато людей. Люди співчувають натхненню Олега Котика, та неодноразово звертаються до тернопільської влади. До міської ради повідомляли про це вже декілька разів за останні 3 роки, але відповіді не отримали. Люди сподіваються, громадські активісти звернуть увагу на мистецтво від жителя села Кровинка. А митець Олег Котик продовжує творити — власноруч малює ескіз майбутніх робіт, шукає матеріали та місце для встановлення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.