Середа, 22 Травня, 2024

На Тернопільщині закінчується будівництво Струсівського моста

Перший раз за 50 років проводиться капітальний ремонт моста через річку Серет на кілометрах 103+602 автодороги Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль.  Про це повідомили у Тернопільській обласній державній адміністрації, пише ternopil-future.com.ua.

Мостовики поставили перед собою завдання  – створити прогонову будову, яка здатна витримувати теперішню завантаженість транспорту, оскільки траса Н-18 на Тернопіллі є постійно активною, адже це головна туристична дорога у напрямку Карпат.

Міст ремонтують в рамках програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відомо, що вже поклали перший шар асфальтобетонного покриття на мосту. Зараз відбувається обладнання бордюрів, тротуарів та бар’єрного огородження. Крім цього, на туристичному мосту облаштують верхній шар покриття з щебенево-мастикового-асфальтобетону та нанесуть дорожню розмітку.

Зазначимо, що цей міст з балкового переробили в арковий. Також  встановили три головні частини моста: дві прогонові труби із металоконструкцій системи Віакон і гофровану арку. Вид прогонових труб застосовуватимуть для пропуску великих потоків води. 

Варто відзначити, що при вході та при виході з труб на щебеневу основу встановлені матраци Рено (розміром 3х2х0,23м) з метою посилення пойми річки Серет. Про це розповіли в Службі автомобільних доріг Тернопільщини. Ще розміри моста збільшили аж до 9 метрів, розширили довжину тротуарів з обох сторін по 1,5 метра.

Фото – Тернопіль НАЖИВО

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.