Понеділок, 17 Червня, 2024

Капітальний ремонт моста триває у Тернопільській області

Через річку Серет ремонтують міст на дорозі Р-24 Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський. Роботи відбуваються за правилами проєкту «Велике будівництво», пише “ternopil-future.com.ua“.

Ремонтні роботи проводять підрядники з організації ТОВ «АВАКС ПРОФ». Станом на 3 листопада 2020 року розпочали демонтаж берегових опор. Планують влаштувати їх з буронабивних паль, що скоротить вартість та термін будівельних робіт.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш коментує, що автошлях Р-24 роками використовується водіями вантажівок і є основним для перевезення будівельних матеріалів з кар’єрів. Вантажі настільки великих розмірів, що міст через р. Серет зруйнувався. Програма «Велике будівництво» допомагає відновити шляхопровід. Очільник облдержадміністрації гарантує, що Р-24 точно відремонтують найближчим часом. Міст через річку Серет зведуть довжиною у 64 метри. Вісім метрів становитиме ширина проїжджої частини, облаштують дві смуги для руху автівок.

Надалі планують замінити рігели на проміжних опорах. Міст перекриють балками,  на першому і третьому прольоті їхня довжина буде становити 20,25 м, на середньому по 22, 25 м.

Володимир Труш запевняє про встановлення освітлення по всьому шляхопроводі Р-24 Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський. Автошлях регіонального значення, адже проходить повз Тернопільську, Івано-Франківську, Хмельницьку області, а також територією Верховинського, Кам’янець-Подільського, Городенківського, Косівського, Коломийського, Заліщицького, Борщівського, Чемерівського районів і перетинає річку Дністер. Також долає Кривопільський та Буковецький перевали. Загальна протяжність автошляху Р-24: 253,9 метрів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.