Вівторок, 18 Червня, 2024

У Тернополі проведуть конкурс в честь різдвяних свят

З першого грудня  у громаді Тернопільщини розпочинається традиційний конкурс «Різдвяне диво». У рамках дійства змагатимуться у трьох номінаціях. Більше на сайті ternopil-future.com.ua.

Зокрема, створення моделі різдвяної шопки передбачається у рамках «Різдвяної шопки» . Іншою номінацією буде вироблення різдвяної зірки, вертепних персонажів під назвою «Вертепна атрибутика». Також виготовлятимуть оригінальні новорічні іграшки на номінацію «Ялинкова прикраса».

У міській раді пишуть, що учасники змагатимуться, аби залучити до вивчення традицій і звичаїв Різдва різні підприємства, установи, організації, заклади, церковні парафії і загалом жителів Тернопільської громади. Втілюватимуть проєкт за допомогою народного декоративно-прикладного мистецтва.

Хто може брати участь?

Зазначається, що у конкурсі можуть взяти участь підприємства, заклади, організації, які розміщені на території Тернопільської громади. Сюди відносяться як професіонали, так і аматори, парафії і церковні громади і жителі громади Тернопільщини. 

Роботи оцінюватимуть за такими ознаками, як автентичність і оригінальність, висвітлення теми, якість, методика виконання, креативність підходу, акуратність, роботи, які створені своїми руками. 

Зазначається, що роботи прийматимуть від учасників будь-якого віку, як індивідуальні, так і гуртові. Обиратиме переможців спеціально створена комісія. Також будуть нагороди від міського голови та грошова винагорода. Всі роботи, які відправлятимуть учасники, представлять на експозиції у січні наступного року.

Заявки на участь у конкурсі потрібно подавати в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради до 30 грудня 2021 року. Також роботи прийматимуть в Українському Домі «Перемога» до 5 січня наступного року.

Фото – Тернопільська міська рада

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.